Wpis z mikrobloga

@nocny: tak i pózniej 500 kont z różnymi grami xD Jak ktoś chce tanio to wystarczy poczekać, nie trzeba się bawić w zakładanie kont na każdy kraj jaki istnieje. Nie tłumacz się cebulaku, bo #!$%@?ło cebulą tak ze aż mi się rzygać chcę, jestem i zawsze będę bogatszy od ciebie bo umysłu biedak nigdy się nie wyzbędziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Im_from_alaska: Ale czemu fejkowych kont? Zakładasz nowe konto i więcej na nie nie zaglądasz, bo grasz na swoim, a konsola też loguje cię od razu na główne konto , więc nawet nie widzisz reszty z nich. Możesz takie konto pożyczyć też np. znajomemu :)

Po za tym nie trzeba mieć kont na każdy kraj, bo takie ceny najczęściej zdarzają się aktualnie albo w Indonezji albo w Indiach, ewentualnie czasem coś się
@Maciek1422: teraz zdarzają się w Indiach czy Indonezji. Wcześniej była Turcją, za miesiąc będzie Kambodża. I tak czy siak ciagle zakładasz jakieś nowe konto, które nawet nie jest na twoje dane. Pomijam już fakt, że to nie jest do końca legalne.

Bardziej przerażajace jest ile ktoś jest w stanie zrobić, żeby zaoszczędzić te kilkanaście złotych szczególnie na czymś, co nie jest niezbędne do życia. Ta mentalność biedaka przeraża. Nie mówię, że
@Im_from_alaska: co Ty bredzisz gościu. Możesz podawać prawdziwe dane. W 100% legalne. Można założyć milion kont i w niczym to nie przeszkadza. To nie jest mentalność biedaka tylko człowieka oszczędnego. Nie ma bogactwa którego by się nie dało pozbyć w parę chwil dlatego każdy chcąc być bogaty musi być oszczędny.
@nocny: bogaty człowiek oszczędza swoje pieniądze tak samo jak swój czas energię. I bogaty człowiek nie będzie się #!$%@? z zakładaniem kont, tak samo jak nie będzie robił zakupów w najtańszym, ale tez najbardziej oddalonym od domu sklepie. A to właśnie biedak jest ogarnięty manią oszczędzania każdego grosza bez żadnej refleksji.