Wpis z mikrobloga

Tym razem obalamy w formie video. Jak taki szczur 14 letni bierze 100kg na klatę to jaka jest szansa że jest czysty?
Według mnie gdyby miał te 17/18 lat to nie miałbym wątpliwości bo mógł np. zacząć w wieku 15 lat ćwiczyć i mieć już staż 3 lata ale 14 latek i stówę ciska? Nie wierzę w jego naturalność a co wy sądzicie?

Jest też szansa że ma więcej niż 14 lat bądź wyciska mniej niż w rzeczywistości podaje.

#obalamysterydziarza #silownia #mikrokoksy

Natural?

  • Tak 58.2% (39)
  • Nie 41.8% (28)

Oddanych głosów: 67

  • 18
@korporacion: no ja miałem 16 lat i pierwszy raz na pace wyciskałem 60. Więc jak najbardziej możliwe, że wyciska 100. To są dziewczęce ciężary tak czy siak, więc jak ktoś ma dobrą budowę i gen to czemu nie. Tym, bardziej, że 14 to już okres dojrzewania, testosteron też jest pewnie wysoko.

A poza tym, to zajmij się sobą, nie rób z siebie przegrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@korporacion: no ja na przykład średnio się interesuję, kto co sobie w dupę wbija. Spojrzę i wiem. Odpisałem ci, bo to już twój któryś z rzędu post, który moim zdaniem jest bez sensu.

Mało kto z zawodowców się przyzna do towaru, przez negatywną opinię saa. Nikt nie chce tracić hajsów od sponsorów i robić sobie ewentualnych problemów ze startami. Sam jakby mi dawali za to hajs, to mówiłbym, że hmb jest
  • 0
@DorodnyTucznik i tak i nie. W malych dawkach dla kobiet dosyc delikatny dla lipidow i watroby. Przy dawkach dla facetow ryje watrobe i flaki juz znacznie. Plus u wielu osob psuje apetyt.
Wiec masz obiegowa opinie z czasow gdy oxa byla swietym gralem nigdzie nie dostepnym.