Wpis z mikrobloga

Uwaga Uwaga!!!
Bardzo nietypowe #rozdajo. Nie robię tego dla #atencja. Do rozdania jest książka #topgear od środka widoczna na zdjęciu. Kupiłem, przeczytałem, nie potrzebuję jej trzymać na półce. Posiadam też inne książki #clarkson. Chciałbym coś nowego wprowadzić więc PLUSUJ UWAŻNIE. Osoby plusujące - proszę o rozważne plusowanie - chcę wylosować jedną osobę, która po przeczytaniu prześle do kolejnej osoby z listy. To tylko koszt wysyłki! Koszt poniosę ja oczywiście jako pierwszy. Książkę przekazując kolejnej osobie proszę samemu opłacić. Lista osób sama się stworzy z plusów. Czemu losuję? Żeby nie wysyłać pierwszemu plusowi. #rozowepaski plusujcie jak tylko jesteście zainteresowane motoryzacją, nie po to, by książka u Was leżała i się kurzyła. Jeśli w 3 miesiące - książka trafi do co najmniej 7 osób, które ją przeczytają, będę wysyłał kolejne książki w tej samej kolejności co poprzednie. Chyba, że zdecydujecie inaczej. Listę zamknę jutro o godzinie 18. Powinienem się wyrobić. Taguję również #grandtour. Listę przedstawię w tagu #czytamtopgear. Jeśli jakaś osoba na liście z jakiś czynników nie będzie chciała wysyłki - poinformuj, wykreślę z listy. Ucieszy mnie nawet 10 osób, byleby rozprzestrzenić trochę czytanie książek. Ta akurat jest wciągająca. Nie muszę streszczenia pisać, można je spokojnie znaleźć w internecie.
Pobierz
źródło: comment_k9quRnAXOEikthiCEIveKiqVzpebzX43.jpg
  • 12