Wpis z mikrobloga

@matewoosh: przy zapłonie powinno się zapalić wszystko, w formie testu zegarów ;).
@Felonious_Gru: to jest silikon czarny jest widać,
@Antyradek: to nie lampka, tylko dioda led przylutowana na stałe. Nie wyjmiesz. Słyszałem o orłach co topią je rozgrzanym gwoździem, albo zaklejają taśmą klejącą czarną.

Ogólnie w takiej sytuacji zwrot kosztów 100% i zwrot auta, albo hajs na przywrócenie stanu zgodnego z umową czyli wycena z aso na nowe zegary
Nie w każdyk E46 się zapala. U mnie nie, 2.0D polift, ale jak włącze test zegarów to sie zapala czyli nie jest zaklejona ;)
@GorgonNemezjuszEzra: Tak btw. to samochód bez tej lampki (MIL) nie powinien przejść przeglądu. Za świecącą podczas jazdy lampkę można stracić dowód.
PS. Jak znajdę gdzieś swoją kolekcję takich kwiatków to wstawię, ludzie zaklejają taśmą, gumą do żucia itd :)
PS2. Jak kupowałeś auto to nie podpiąłeś pod diagnozę? Przecież skoro lapmka się świeci, to jakiś błąd w silniku powinien być.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: jak juz ktos się będzie chciał przyczepić to nic ci to nie da, kaze odpalic ( ͡° ͜ʖ ͡°) z resztą to jest martwe prawo, nie słyszałem żeby ktos tak stracił dowód.