Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #wybory #konfederacja

  Kisnę z Was wykopki konfederacyjne niemiłosiernie. Całe gorące od rana zajebane waleniem konia do 6% konfederacji, jakby w ten sposób miało się COKOLWIEK zmienić w układzie sił w parlamencie. Dlaczego Konfederacja w sejmie jest bez znaczenia, a nawet czyni więcej szkody niż pożytku?

  1. Z 6% poparciem Konfederacja nie stanowi żadnej realnej siły politycznej. Będą pośmiewiskiem i elementem satyrycznym w postaci Brauna witającego się z trybuny upośledzonym "Szczęść Boże". Szczególnie że powchodziły szuty pokroju Brauna i Korwina, a nie daliście rady z nawet merytorycznym metzenem...

  2. Głos na konfederację jest efektywnie głosem oddanym na PiS. Jak tylko okaże się że PiSowi brakuj kilku mandatów do większości, albo że mają mały margines błędu, to natychmiast PSL z Konfederacją właśnie będą na wyścigi licytować się kto jest tańszą kurwą i kto taniej sprzeda swoje poparcie jako koalicjant PiSowi. Oczywiście część posłów konfederacji od razu wprost sprzeda się i zmieni barwy na PiS.

  A na marginesie, czytam sobie tez komentarze zagranicznej rasy - nie ma kompletnie nic o konfederacji, nikt nawet nie jest świadom istnienia tego politycznego planktonu i folkloru.
  pokaż całość

  odpowiedzi (61)

 • avatar

  Ja patrząc na te wyniki tegorocznych #wybory mam jedno pytanie które mi się po głowie tłucze.

  Po jakiego skurwysyna ludzie w latach 80-tych krzyczeli precz z komuną, tak bardzo byli za obaleniem tego systemu skoro teraz tak bardzo tęsknią za:

  - Traktowaniem ich jako upośledzonych przez państwo ("Kiedyś każdy miał robotę i było dobrze!");
  - Rozdawnictwem (500 plusy i inne bzdury dawane w nie ukrywając sporej części nierobom na bezrobociu);
  - Szczuciem na siebie nawzajem i dzieleniem społeczeństwa (Kto nie z nami, ten przeciw nam);
  - Gloryfikacją człowieka niewyedukowanego, zindoktrynowanego, wierzącego w jedną, słuszną partię i ojca narodu;

  Bo to głównie według statystyk głosy na #pis lecą z tego przedziału wiekowego, który wówczas miał te 20-40 lat. Ludzi wówczas młodych i w sile wieku, tak zwanych ideowców.

  Po jaki chuj oni to zmieniali skoro to im najwidoczniej pasowało?

  #pytanie #przemyslenia #wtf #komunizm #lata80
  pokaż całość

  odpowiedzi (50)

 • avatar

  Kuce! Jak ja się cieszę, że wróciliście na wykop. Portal zawalony Korwinem jak za starych dobrych czasów. Aż się wzruszyłem.
  #wybory

  odpowiedzi (19)