Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ogólnie to hipokrytą (najpierw np smaruje post o nieocenianiu innych, a tydzień później wstawia post, w którym krytykuje mężczyzn którzy nie idą do wojska XD), niedouczonym imbecylem (cytuję: nie chodźcie na nudne psychoterapie do gabinetów lekarskich, przyjdźcie na moją sesje psychologiczną), no debil ogólnie, nie wiem kto mu nabił ponad 100 tysięcy lajków na fb, w głowie mi się nie mieści (,)
@SterkQ Gość ma fanbase z takich samych mentalnych Januszy, urodzonych na przełomie lat 80-90, i dokładnie w ten target celuje. Gra na najniższych instynktach mentalnej ugandy, wmawiając jak to kiedyś było zajebiście i w ogóle cud, miód i orzeszki, a każdy kto tego nie pamięta to #!$%@? i #!$%@?. Też jestem urodzony w okolicach jego targetu, i jasne, że jest masa fajnych wspomnień... Ale gurwa bez przesady z gloryfikowaniem xD Dla zdecydowanej
@Pusiorrrr: Jeszcze pamiętam, że wrzucał kiedyś filmik na YT odnośnie mody na patriotyzm (możliwe, że usunął), gdzie krytykował tę postawę. Gardził ludźmi traktujący patriotyzm w jarmarcznym stylu, ale najśmieszniejsze jest w tym wszystkim, że większość ciała pokryte jest flagami Polski, husarią, czy innymi wilkami XD Albo jeszcze jak krytykuje pięknoduchów, że sprzedają swoją godność i prywatność dla "lajków", a sam wrzuca tony zdjęć na instagrama czy facebooka XD To tylko kilka