Wpis z mikrobloga

  • 0
@troyes był rap. Teraz to jest pop. Męskie granie niszczy gatunkowość i rynek słuchaczy. Kto wszedł do tego cyrku się z niego nie wyrwie bo czują jak się fajnie zarabia na #!$%@? którzy chcą być offowi, i zamiast wszystkiego z radia S słuchają wszystkiego Męskiego Grania. #!$%@? problem bo ich publika teraz to nawet nie wie co to FullCap czy braga. Wstyd się kończy tam gdzie zaczynają się pieniądze. Probl3m to taka
  • 0
@Utiopa fakaj się przydupasie. Napisałem prawdę, krytyka cię boli? Człowieku mam tyle lat że opinia studenta mnie jawnie #!$%@?. Teksty o mdma o broni i kradzieżach są potrzebne farmazoniarzom i bananom.
  • 0
@Utiopa miej orient chłopie. Krytykuj. Oceniaj. Ale mnie nie oczerniaj. Będzie kolejny utwór alterego Oskara. O tym jak się fajnie ćpa i popełnia przestępstwa. No #!$%@?.... Jak wniknal w to alterego przy C30 to do dziś nie może z tego wyjść. Idz na koncert i zobacz publikę.
@Aou: ale co ja mam miec przeciwko dzieciakom, którzy tego słuchają? Oni sami wystawiają koncerty 16+, na tym z okazji premiery płyty tez bede i tez pewnie młodziaków zobaczę - i co, mam z tego powodu płakać, ze dzieciaki o cpaniu i ruchaniu mysla bo to na koncercie usłyszeli? Kazdy ma swój mózg.
  • 0
@vlodar następny bez argumentu. Idźcie wytrzeć oskarowi dupę bo zdarza mu się zesrac w gacie tyle koksu bierze. Tez lubiłem Probl3m
Myślę że byłem jednym z pierwszych zainteresowanych art brutem. Ale dalej poszli w kierunku słoneczka. I was w tym słoneczku #!$%@?ą.
  • 0
@Utiopa przemyśl może czego słuchasz. Ja całym serduchem wspieramy hiphop. Pieniędzmi tez. Od 25 lat. Więc proszę mi nie narzucać zdania. Mogę wejść w ostrą polemikę ale miejmy argumenty. Czy uważasz że piętnasty tekst o cyckach po mdma jest fajny? Wg mnie nie. Ostatnia płyta to w ogóle jakiś cyrk. Te rozmowy telefoniczne, czy Na audiencji. Przecież to jest żenujące jak 30 latek rapuje o seksie. . Krowa która dużo mruczy mało
  • 0
@mrrru no. Zajebiscie że ludzie idą na koncert się bawić. Super. Czego słuchasz? A no korteza Podsiadło i problemu.
@Aou: słucham wszystkiego co mi sie podoba a wpływ na to czy mi sie cos podoba ma wiele rzeczy oprócz tekstu, który wrzucił od siebie artysta. A czy uważam, ze piętnasty tekst o cyckach jest fajny? To zależy, cycki zawsze sa fajne. Pozdro
Czego słuchasz?


@Aou: Tak mniej więcej Chopina, Ellen Allien, Rahmaninowa, Aphex Twin, Pezeta, TeeBee, Amona Tobina, Noisii, Orbitali, Massive Attack, Conflict, Art Blakey, Miles Davis, Photonz, Toxic Avenger, Can-D-Music, Problemu i powiązanych :D
  • 0
@vlodar czyli z jako taką kulturą hiphop jesteś zaznajomiony ale w sumie wisi ci czy ktoś ją reprezentuje. Tez nie uważam że należy się ograniczać gatunkowo. Tez słucham wiele innych rzeczy ale jednak zależy mi na pewnej subkulturowosci. ALE: Muzyka dla wszystkich to gówno nie muzyka.
  • 0
@vlodar no i jesteś dowodem, że problem jest świetnym produktem marketingowym. Nie ważne czego słuchasz słuchaj nas bo jesteśmy ponad to. Farbowane liski... A stwierdzenie "to tylko muzyka" przypisz tylko do swoich ust.