Wpis z mikrobloga

Mircy, mam pytanie do ludzi z #dolnoslaskie, #jeleniagora, #sudety #karpacz #szklarskaporeba

Mam zamiar w przyszłym tygodniu wybrać się gdzieś na ferie, pojeździć na nartach, wymoczyć dupkę w basenie.

Myślałem jechać gdzieś w Sudety i tutaj potrzebuję waszej propozycji. gdzie można sobie pojeździć na nartach tak żeby moja kobieta, która nie jeździ jeszcze zbyt dobrze sobie poradziła a ja żebym się nie nudził (czyt. mógł #!$%@?ć). Patrzyłem na Szrenicę i Kopę ale ceny są jak dla mnie za duże. Ktoś poleci coś w tamtych okolicach? Nie znam tego terenu. Dodatkowo będę potrzebował jakiś czysty ładny nocleg na kilka dni.
  • 5
@chomikgumiok: może Czarnów? dużo ludzi tam z okolic jeździ. Poza tym na cały dzień to raczej Czechy bo więcej tras dostępnych. Chociaż teraz takie warunki, że i na Szrenicy wszystko otwarte - np. ściana :D No i to stolica nart biegowych - Jakuszyce zapraszają ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Leniwiec1: no chyba w Szklarskiej to jest gdzie jeździć, w porównaniu do innych tras w Polsce... Ale teraz o lokum to ciężko aby było tanio.
@chomikgumiok: Obadaj sobie Świeradów Zdrój. Trasy dosyć fajne, raczej dobre dla początkujących przez wypłaszczenie w pewnym momencie stoku. Jest kilka dobrych hoteli, dużo mniej ludzi jak w Szklarskiej w której byłem dzisiaj przejazdem i jest masakra. Gdyby było mało atrakcji 20 minut samochodem i jesteś w Szklarskiej, 45 minut jesteś w JG na shoppingu lub dobrym burgerze.