Wpis z mikrobloga

No witam. Padła mi płyta główna i chce wymienić, prawdopodobnie razem z procesorem. Grafikę mam GTX 750TI i procesor i3-2120. Jaki procesor i płytę główną będzie najoptymalniej zakupić do tej grafiki? Chce składać z używek bo bida piszczy. Budżet to coś koło 400-500 zł max. No chyba że coś ciekawego będzie to coś się wymysli.
#pytaniedoeksperta #komputery
  • 6
@jurianoff: Płyta główna dowolna, bo i tak nie będziesz już nic modernizował. Aby tylko spełniała Twoje wymogi co do liczby złącz, w tym na RAM (2 lub 4). Jak 2 to szukaj coś taniego pod H81, jak 4 to B85. Co do procesora to zależy za ile kupisz płytę, ale liczę że 100zł za płytę to do 400zł aktualnie można kupić albo 4590 albo 4460 - ale uważaj, by nie brać
@czajqa szczerze to ciężko mi było namierzyć, kupiłem używaną i były jaja od początku, ale wyrwałem po taniości to nie zwracałem. Włączała się na 2-5 sekund i restart. Przypadkiem ją lekko podniosłem w prawym dolnym rogu i mi się uruchomiła. Działała półtorej roku z podłożoną taśmą izolacyjną żeby ją lekko odginać. Widocznie coś nie łączyło. Wczoraj padła na amen