Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuje się oszukany przez dziewczynę. Poznaliśmy się trzy lata temu lvl27 i lvl 24. Początki były super, słuchałem o jej fantazjach i czego chciałaby spróbować. Wymienialiśmy się pikanymi smsami i zdjęciami. Wszystko układało się dobrze dopóki nie poszliśmy do łóżka. Teraz leży jak kłoda! Początkowo jeszcze się starała, ale minęło niecałe pół roku i seks wyglądał tak jakbym ją do niego zmuszał, kwadrans co dwa tygodnie,a o oralu mogę zapomnieć, bo jej się nie podoba. Pytałem ją wiele razy w czym problem to mówiła, że jest świetnie i bardzo mnie kocha. Nie potrafię nic z niej wydusić, ale wiem, że nie jest ze mną szczerza. Momentami czuje się jakbym ją gwałcił! Myślałem przez pewien czas że to przejściowe, ale taki stan trwa już od półtora roku. Przez ostatnie pół roku ograniczałem ilość naszych spotkań do niespełna dwóch!!! w miesiącu mimo, że każde z nas mieszka same. Seksu nie było już od ponad miesiąca, bo zauważyłem, że czuje się po nim gorzej niż przed, a o wymianie zdań mogę zapomnieć. Wiele razy próbowałem i kończyło się na tym żebym znalazł sobie inną jak mi się nie podoba. Nie chce ponownie z nią o tym rozmawiać, bo skończy się to kolejną kłótnią oraz że mam problemy których nie ma. Przez całe dwa lata współżycia trafiły się nam może trzy razy które uważam za udane i widziałem w jej oczach emocje. Reszta to mechaniczne posuwanie przez 15 minut.
Co mam robić? Zostawić i szukać innej? Od dawna wydaje mi się, że zmarnowałem czas i nie chce już tak się męczyć. Kochałem ją prawdziwą i czystą miłością, ale czuje że to umiera. Dużo wytrzymałem, nawet bardzo dużo, tylko, że jestem zbyt młody, a to co się dzieje teraz to tylko przedsmak czego mogę doświadczyć po ślubie -całkowitej obojętności ze strony partnerki.
#zwiazki
#seks
#kobiety
#przegryw



Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: „o wymianie zdań mogę zapomnieć. Wiele razy próbowałem i kończyło się na tym żebym znalazł sobie inną jak mi się nie podoba”.

No, to sobie znajdź. Jak widać wyraźnie, ona jest już dawno emocjonalnie wycofana z tego związku - brak uczuć, to brak ochoty na seks. Gdyby miała jakiś poważny problem, podjęłaby chociaż jakąś próbę poprawienia Waszego pożycia i - tym samym - relacji. Szkoda energii i czasu na naprawę