Wpis z mikrobloga

#pkp #pociagi
Jadę pociągiem, nawet spoko pociągiem bo dartem, ledwo usiadłem i już sie #!$%@?. Płace to siedzę, obowiązuje rezerwacja miejsc. Co to za chora moda wkracza, ustąp, przeproś, wstań, ja #!$%@?, odgórnie nakazywanie odpowiedniego zachowania, jakie to jest #!$%@?. Bilety kupuje sie wcześniej a jak już nie było miejsca to dana potrzebująca osoba ma język i potrafi mowić.
ciekawosc7 - #pkp #pociagi 
Jadę pociągiem, nawet spoko pociągiem bo dartem, ledwo us...

źródło: comment_jvcjWOP20lf9XaH2tir6lksbJWj3Rave.jpg

Pobierz
  • 30
@ciekawosc7: jak jeździłam pksem też mnie to #!$%@?ło. Wiadomo, że studenci jak są święta to wracają w #!$%@? w rodzinne miejscowości, człowiek kupuje bilet tydzień wcześniej, by w ogóle się załapać na podróź a potem mu stara prukwa marudzi całą drogę, że młody i siedzi, a ona musi 3 godziny stać...powinna się cieszyć, że ją kierowca zabrał w ogóle
@ciekawosc7: sa takie przypadki, że musi jechać albo coś sie dzieje po prostu bardzo uniwersalne to, nikt nie kaze Ci zejsc z wykupionego miejsca, jezdzac pociagami nie raz mi sie zdarzyły sytuacje podbramkowe np coś sie wydarzyło i były zmienione niektóre wagony przez co ludzie miejsc nie mieli bo część cyfr była część nie i wtedy właśnie ludzie po prostu tracą dezorientację co teraz
@ciekawosc7: Nie wiem ile masz lat, ale niestety nowe pokolenie nie ma grama kultury jak widać po Twoim wpisie. Dupa Cie boli że jest napisane "proszę" ustąpić miejsca osobom starszym, niepełnosprawnym i w ciąży ? Tam jest prośba nie ma żadnego nakazywania, jak ktoś jest dobrze wychowany i młody to wstanie i ustąpi miejsca ... Inny obróci głowę w szybę i będzie udawał że nic nie widzi - życie.
@Gr3gor: W pendolino też są, do tego wyświetla się to samo na tych ekranach co kilka minut, a w EIP rezerwacja jest zawsze obowiązkowa i ponoć nie sprzedają więcej biletów niż jest miejsc, więc w sumie jak ktoś jedzie takim eip to musi mieć miejsce, a jeśli nie ma to widocznie #!$%@?ł się na krzywy ryj więc niech stoi czy coś ;s

@ciekawosc7:
Na długim dystansie bym nie ustąpił miejsca.
@biliard: ale o czym ty do mnie #!$%@? xD gdzie ja zabraniam myśleć o moim zachowaniu innym ludziom co chcą xD co to #!$%@? jest za wypowiedz xD widze rochę szamba sie wylało. Ja w społeczeństwie jestem miłym uczynnym i dobrym człowiekiem, ustępuje miejsca, mowię dzień dobry i dowidzenia. Nie lubię po prostu jak coś mi sie narzuca, a tym bardziej jeśli za coś zapłaciłem a potem miałbym z tego zrezygnować
@trafiq ciężarnej ustapie bez słowa, starszej osobie jak poprosi ale #!$%@? niepelnosprawnemu za nic w świecie. Nie ma żadnego powodu żeby on miał pierwszeństwo do tego żeby posadzić swoje #!$%@? dupsko. I możesz mnie nazywać niewychowanym ale roszczeniowa postawa niepełnosprawnych #!$%@? mnie najbardziej na świecie. Skoro matka zdecydowała się urodzić to niech ma na tyle mózgu żeby wbić do głowy, że nie jest w żaden sposób uprzywilejowany.