•  

Dlaczego dla wielu ludzi reklama z czarnoskórym to już ludobójstwo białej rasy i koniec naszej cywilizacji? xDD
    Regularnie na mirko widuje reklamy z czarnymi i huruduru jak to tak czarny obok białego w reklamie nie wytrzymie.
    Albo ten zjebany argument że jak się wpisze white woman couple to wyskakuje tylko kobieta z czarnymi, a wpisaliście white man couple jeden z drugim debile? xD
    I nazywanie tego PROPAGANDĄ, no tak no bo czarni wcale nie istnieją, to tylko propaganda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    I oczywiscie rasistowskie żarciki w komentarzach za które w USA mógłbyś mieć kłopoty prawne na porządku dziennym, jesteśmy w kulturowej dupie jeśli chodzi o rasizm.
    #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #rasizm #kolorowaagitacja #takaprawda

źródło: Beztytułu.png

•  

@Maci3kxD: a tak z ciekawości, bo ja nie śledzę takich rzeczy xD w odwrotną stronę też są reklamy, tzn. czarna babeczka i biały facet?

•  

@Maci3kxD a dlaczego nie bialy facet i czarna kobieta

•  

@Maci3kxD: eeee... jest absurdalnie kolosalna dysproporcja przy przedstawianiu par mieszanych, praktycznie zawsze kobieta jest biała, a mężczyzna innej rasy. Taki jest fakt, któremu zaprzeczyć po prostu nie możesz.

•  

@Maci3kxD: pokazali po prostu wielokulturowość. Dziewczyna nie jest normalna tylko farbowana i z tatuażami. No, a czarnoskóry jak czarnoskóry po prostu jest. Anonków piecze penis na taki widok widok. Bo w ich oczach od razu powstaje myśl że kobieta woli nawet czarnego od paskuda, który o siebie nie dba i siedzi w piwnicy.

•  

w odwrotną stronę też są reklamy, tzn. czarna babeczka i biały facet?

@Tynoniewiem:

•  

@Maci3kxD:

To jest plan na zniszczenie białej rasy. Namawia się NASZE kobiety aby wiązały się z jakimiś MURZYNAMI. To przecież nienaturalne i obrzydliwe

źródło: wykop.pl

•  

@sorelle: Nigdy się nie promuje białych mężczyzn, bo oni są źródłem zła. Mają nawet takie super umiejętności jak: gwałt wzrokiem, wrodzony rasizm, I wiele innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Tynoniewiem: @sorelle: A co za róznica w którą strone, jak kobieta zobaczy w reklamie że biała kobieta z czarnym to już odrazu zmieni orientacje na czarnoseksualizm? xD
      + kolega wyżej pokazał że są

•  

@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: @Maci3kxD: no to nie wiem o co ten ból dupy, kto normalny daje jebanie o takie rzeczy ¯\_(ツ)_/¯

•  

@Tynoniewiem: Jak widzisz na obrazku który załączyłem to prawie 500 osób xD

•  

@Maci3kxD Ale masz ból dupy. Zachęcam do zaczarnolistowania tagu i takie treści które Cię tak mocno pieką znikną. Po to została stworzona czarna lista ))¯_(ツ)_/¯

•  

@Helsantonio_Montes: To jest twój argument? xD Zamiast obronić swoich własnych poglądów każesz mi zaknąć pizde i cie zczarnolsitować? xD Zamykasz się w swojej bańce i nie dopuszczasz nikogo o innych poglądach i boisz się wchodzić w dyskusje, tylko wszystkich odprawiasz i "hehe ból dupy prosze nie mów nic do mnie"

•  

@Maci3kxD: Problemem tych reklam nie jest uwiecznianie na nich osób innej orientacji czy koloru skóry. Problemem tych reklam jest zaburzanie realnego stanu rzeczy w imię ideologii. Gdyby taka reklama pojawiła się jedna czy dwie nikt by z nią nie miał problemu, ale obecna polityka firm jest taka żeby uwieczniać multikulti w większości kampanii by broń Boże kogoś nie pominąć i o ile w USA jeszcze ma to jakiś sens bo tam społeczeństwo jest faktycznie dość mocno rasowo zróżnicowane o tyle polskie firmy powielające takie kampanie się po prostu ośmieszają, bo ile w skali całego społeczeństwa jest u nas związków między rasowych 1%? Pewnie nawet mniej. Zaburzane są proporcję a zapomina się o tym w imię idei zapominająco tym, że reklama ma być głównie skierowana do kontentu, którym w Polsce nie są czarnoskórzy mężczyźni.

•  

@Maci3kxD: Racja.
      Propaganda to jest na przykład w BF 5, że na czacie nie możesz napisać "white man" xD
      Wiadomo, że niektórzy ludzie dziwnie postrzegają poprawność polityczną, ale na miłość boską wykopki to serio przeginają.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@rakiwo: A spojrzałeś wgl na tego screena? Widać wyraźnie że nie jest on targetowany do PL, bo nawet nie jest polsku + skoro jest tak mały % + dalej nie ma w tym nic złego, bo to poprostu ludzie kurwa xD ludzie to nie tylko biali ludzie, ale też czarni, np. w krajach azjatyckich często do reklam biorą białych których jest w pizde mniejszośc tylko dlatego że są biali i nikt z tym nie ma problemu xD

•  

@Maci3kxD: Nie rozumiesz chyba problemu, reklama ma być dostosowana do odbiorcy i do niego ma trafiać, reklama Old Spice z czarnoskórym mężczyzną pokazuje, że można zrobić reklamę multikulti i nie oburza ona nikogo a nawet do wielu ludzi trafia. Wiesz czemu? Bo nie wylewa się z niej poprawność polityczna, jest reklamą a nie pierdolonym protest spotem.
      Problem większości tych reklam gdzie występują różne rasy jest taki, że zatracają one główny wątek sprzedaży towaru w imię pokazania "czegoś więcej" i później kończy się to jak w ostatniej reklamie gilette, gdzie głównymi odbiorcami maszynek do zarostu męskiego są kobiety a mężczyzni przedstawiani są jak zło tego świata i jest ogólnoświatowy hejt na markę.

•  

@Maci3kxD wydaje mi się że te żarty za które miałbyś problem w USA a w Polsce nie to jest po prostu większa wolność słowa i swoboda

•  

@rakiwo: Spoko, rozumiem, reklamy w których jakaś inna grupa jest atakowana są chujowe nie ważne która, ale powiedz mi gdzie w reklamie durex jest atakowana jakakolwiek grupa? Albo jaka grupa była atakowana w grafice skype gdzie poprostu byli czarni ludzie, a wykopki rzuciły się jakby było tam napisane "śmierć białym" Nie mówie tu o reklamach typu gilette tylko o tym że niektórych boli sam wizerunek czarnego w reklamie. A mógłbyś dać mi jakieś przykłady tych reklam o których mówisz? Chętnie się w sumie przyjże

•  

@Maci3kxD: Co do durexa to musisz jednak pamiętać, że jest to firma handlująca artykułami erotycznymi, czyli jest to dość intymna sprawa i mocno wpływająca na kompleksy. akurat w tej powyższej reklamie gdybym na siłę doszukiwał się czegoś nie tak to oburzyłbym się w imieniu czarnoskórych bo hasło "Durex powoduje, że wszystko staje się obojętne" obok czarnego mężczyzny a jak wiemy, prezerwatywy chronią nie tylko przed ciążą ale i HIVem dają mi wiadomo jakie skojarzenie, ale zamysł kampanii pewnie był inny i sugerował, że tak jak powinny być nam obojętny czyjś kolor skóry czy wygląd tak mogą CI być obojętne konsekwencje po seksie. W każdym razie dla mnie w ogóle umieszczanie takich podprogowych haseł w reklamach jest słabe i tyle.

•  

@Maci3kxD: ja mam mieszane uczucia, nie chce zakładać foliowej czapeczki od razu ale faktycznie para czarny mężczyzna + biała kobieta zdaje się być nadreprezentowana w zachodnich mediach. Nawet u mnie w polskim korpo, gdzie mieliśmy ok 10 czarnych na ok 800 pracowników spotkanie "speed datingowe" było reklamowane grafiką z murzynem i białą laską:D inny przykład to szkolenia z etykiety w miejscu pracy. Omawiane przykłady były ilustrowane jakimiś śmiesznymi fotkami i WSZYSTKIE negatywne zachowania jak np niechlujny strój, bałagan na biurku, flirtowanie w miejscu pracy itp były przedstawianie fotką białego kolesia, wszystkie pozytywne murzynami i hindusami lub ewentualnie biała kobietą xD Np biały koleś z nogami na biurku przekreślony na czerwono a obok fotka murzyna w garniturze elegancko siedzącego za biurkiem z zielonym OK xP Było to tak oczywiste i nachalne, że każdy to zauważył bez względu na poglądy polityczne, jedynie tych z prawa trochę bardziej to wkurwiło:D

•  

w USA mógłbyś mieć kłopoty prawne na porządku dziennym,

@Maci3kxD to akurat pomyliło ci się z UK cumplu

Hate speech in the United States is not regulated, in contrast to that of most other liberal democracies.The U.S. Supreme Court has repeatedly ruled that hate speech is legally protected free speech under the First Amendment. The most recent Supreme Court case on the issue was in 2017, when the justices unanimously reaffirmed that there is effectively no "hate speech" exception to the free speech rights protected by the First Amendment.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Hate_speech_in_the_United_States

•  

@sorelle: to dziwne bo nigdy nie widziałem takiego związku na reklamach. Biali mogą mieć tylko białe, ale białe może mieć każdy...

•  

@Maci3kxD jesteś debilem. Nikt zdrowy nie ma problemu ze zdjęciami z czarnymi, ale problem promowania mieszsnych związków białych kobiet z obcokrajowcami istnieje. 90 procent imigrantów w krajach zachodu jak i w Polsce to mężczyźni. Co więcej, kobiet rodzi się mniej niż mężczyzn. Wiesz jaki z tego wniosek? Promuje się to w jakimś celu, pewnej inżynierii kulturowej. Możemy robić sobie heheszki że to przypadek, że to głupia reklama durexa i w istocie w tym konkretnym przypadku może nawet tak być. Problem jednak polega na tym że tego typu obrazków jest w mediach coraz to weicej. Zarówno w filmach, reklamach jak i książkach edukacyjnych. Książki dla dzieci w Skandynawii pokazują model rodziny jako czarnego mężczyznę i białą kobietę. W Szwecji.
      Na pozór to zwykle rysunkowe postacie, ale coś jest na rzeczy i nie jest to coś dobrego.

W jakimś celu pro zachodni politycy ściągają imigrantów którzy tylko przynoszą wydatki budżetowe i nie stanowią w większości wartości dodatnie dla społeczeństwa. Wielu zachodzi w głowę dlaczego tak się dzieje, a przecież tacy ludzie jak Merkel to nie debile.

Prawda jest taka, że ktoś gra na destabilizacje w Europie. Brak jednolitosci kulturowej, skłócony politycznie naród, sfrustrowani mężczyźni którzy nie mają kobiety. To wszystko to doskonały scenariusz początku czegoś co może zakończyć się wojną domową, a być może nawet czystkami etnicznymi i politycznymi. Takie sytuacje rodzą skrajności i każdy, zarówno z lewa jak i sprawa może to zauważyć w całej Europie, w tym w Polsce. A będzie jeszcze gorzej.

•  

a dlaczego nie bialy facet i czarna kobieta

@sorelle: bo murzynki też wolą czarnych (✌ ゚ ∀ ゚)☞

•  

•  

@Maci3kxD ja to się zastanawiam, dlaczego postaci z reklamy są połączone w parę przez odbiorców. To nie jest tak, że białe kobiety mają gdzieś zabezpieczenia, bo "lepiej bez ( ͡º ͜ʖ͡º)", a później płacz i ciąża lub rzeżączka? No i u czarnych jest duże ryzyko zachorowania na AIDS i HIV, więc to logiczne, że do nich będzie skierowana taka reklama, aby przypomnieć, co jest ważniejsze od chwili uniesienia. Albo ja to rozumiem od dupy strony XDD (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

•  

@Maci3kxD nie w kulturowej dupie tylko w wolnym kraju i to cię boli

•  

@Maci3kxD: Nie wymagaj od prawaków za dużo xD Oblężona twierdza musi trwać, i im bardziej jest oblężona, tym bardziej można manipulować tymi kretynami i tym większe bzdury im wmawiać.

•  

kurwa, czemu wy się takimi pierdołami zajmujecie. Wymyślacie jakieś niestworzone historie, jakieś spiski. Co was obchodzi. Chcą sobie zrobić taką reklamę to sobie robią. Równie dobrze mogą na tej reklamie być siatki ze sklepu i w środku sperma a obok dziecko. Kurwa. Normalny człowiek ma wywalone na te reklamy, jest bo jest, potrzebne to kupuje. W dupie czy tam jest murzyn, chuj wie kto jeszcze. Ale nie, wykopczaki muszą wymyślać jakieś głupoty, nudzi wam się od walenia konia to wymyślacie bzdury, fantazje by ktoś na was spojrzał jacy to wy oczytani. Chuja... Nie podoba wam się reklama to nie kupujcie produktu. Ich pieniądze, mogą sobie co chcą reklamować i jak chcą. Uznali, że tak dla nich będzie najlepiej, bo wiedzą, że takim spermiarzom wystarczy tylko tak #dupeczkizprzypadku albo #nsfw

•  

@Maci3kxD: Tak, jeśli będzie często wystawiana na ten bodziec. Nie pamiętam nazwy badania od którego się to zaczęło, ale opiszę Ci o co w nim chodzilo. Pewien badacz z USA poprosił producentów filmowych o wprowadzenie do filmów pobocznej postaci, której zadaniem bylo pozostaniem trzezwym na imprezie aby dowieźć pozostałych imprezowiczow do domów. Były to czasy kiedy w USA istniał olbrzymi problem z pijanymi kierowcami. Postać miała mieć charakter poboczny, nieistotny dla fabuły. Po pewnym czasie zbadano jaki wpływ miało to na widzów telewizji. Wyniki były oszałamiające. Procentow Ci nie przytoczę ale znaczną ilość osób zaczęła deklarować ze to ze jedna osoba nie piję na imprezie to całkowicie naturalne zjawisko i na ich imprezach też tak jest. Sęk w tym, ze to zjawisko kompletnie nie występowało w społeczeństwie! Zero, null. Nie było takiego zwyczaju. Ten zwyczaj został w nich zaszczepiony przez telewizję.

A teraz zastanów się.. dlaczego geje w filmach, serialach zawsze są przestawiani jako najlepiej ubrani, mężczyźni pełni oglady, stylu i szyku? Możesz nawet nie być świadomy jak kazdego dnia próbujesz zostać zaprogramowany przez media. Kobiety jako osoby bardziej społecznie wyczulone sa jeszcze bardziej podatne na propagandę. W tym i taka w której pary na zachodzie dziwnym trafem niemal zawsze przedstawiane są jako mieszane - biala kobieta i czarny mężczyzna.

•  

@rakiwo: Prezerwatywy nie chronią przed hivem przecież.

•  

Dlaczego dla wielu ludzi reklama z czarnoskórym to już ludobójstwo białej rasy i koniec naszej cywilizacji? xDD

@Maci3kxD: bo to przegrywy, ktore za swoj przegryw chca obwiniac wszelkie korporacje a nie siebie ¯\_(ツ)_/¯

•  

@Maci3kxD: Bo wszędzie na silę są wpychani czarni. Tutaj komentarz jednego Mirka o reklamie z old spice trafia w sedno.
      Odpalam film gdzie wątek jest w czasach, kiedy nawet nie widziano czarnych na oczy, nie ważne, główny bohater jest czarny mimo, że reszta jest biała, nie przypomnę sobie teraz co to za film był. Gala oscarów, musi wygrać czarny mimo, że lepszy był biały. Niższe progi na dostanie się na uczelnie.
      Czarny obraża białego mówiąc na niego "białas", nic się nie dzieje, biały powie na czarnego "czarny" i już jak małpy skaczą i krzyczą rasizm. To się po prostu robi niesmaczne.
      Na pewno nie jestem rasistą, bo trochę świata zwiedziłem i nigdy nie traktowałem kogoś z góry nie ważne, czy czarny, żółty, ciapaty, czy tak znienawidzony w Polsce Ukrainiec.
      Nie dość, że się propaguje takie rzeczy, to jeszcze kolejną rzeczą, która mnie denerwuje to, że próbują mi aktywnemu fizycznie gościowi wcisnąć, że grube jest piękne, a otyłość jest chorobą, a nie tym, że laska wpieprzała co popadnie po nocach i jedyna jej aktywność to przejście do lodówki.
      Nie mam zamiaru milczeć, bo zachód wprowadza mi na silę jakieś ideały z dupy. Nikt mi nie będzie mówił, że czarne jest białe.

•  

@Maci3kxD im szerzej pewne wzorce są prezentowane tym chętniej społeczeństwo je przejmuje. Amerykanie onegdaj umieszczali w każdym praktycznie filmie czy serialu osobę, która na imprezie nie pije bo prowadzi. I odsetek pijanych kierowców zaczął im spadać.

•  

Wystarczy zobaczyć sobie pierwszy lepszy serial na Netflixie, musi być bohater BAME/LGBTQ+/kobieta, inaczej się nie liczy. Z jednej strony to propaganda, z drugiej docieranie do targetu i płynięcie z trendem. BTW często występuje autocenzura, wezmę czarnego/geja, bo inaczej oskarżą mnie o "fobię". Widać to zwłaszcza w krajach germańskich, UK Szwecja itd. lub raczej przyszłych MENA.

•  

@makrel_gieldowy: imo raczej chodzi o uświadomienie ludzi że coś takiego istnieje i że nie ma w tym nic złego, np. w mojej opinii dla niektórych seriali bardzo dobrze że wrzucają gejów, np. w takim sex education bez postaci geja/gejów byłoby o wiele gorzej

•  

@Maci3kxD: aha, dlatego ładują literalnie do każdego serialu wątek gejowski

•  

@Maci3kxD największym problemem jest jebany cherry picking. Jak widzę reklamy to 99% par to pary biało-białe. Ale wrzucą jedna z biało czarna i afera, jak tak można kobiety nam kradną.

•  

@makrel_gieldowy: Zupełnie szczerze, to naprawde w większości reklam jest para biała-biała, nie można z tym polemizować w żaden sposób, odpal sobie telewizje i policz ile reklam jest czarno-biały związek a ile biało-białe

•  

@sorelle: bo fujka ;)

•  
      K...........a

0

Komentarz usunięty przez moderatora

•  
      K...........a

0

•  

@krystian-golonka: A w 90% reklam ogólnie pojawia się dwójka białych, i co z tego? xD

•  

@krystian-golonka: Poprostu związki czarny mężćzyzna - biała kobieta jest częstrze niż biały mężczyzna i czarna kobieta

•  

@Maci3kxD: Mimo wszystko jednak, jeśli chodzi o netflix to przesadzają ostro, bo w każdym serialu/filmie jest wątek homoseksualny lub jest jakiś czarny bohater ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@Maci3kxD: człowieku co ty pieprzysz wszedzie jak się wciska to multikulti to zawsze facet czarny a babeczka biala nawet ostatnio mirek wrzucal zdjecie z androida trzeba mieć niezle zlewakowany mozg żeby nie widzieć tej propagandy jaka się wpycha na siłę

•  

@sorelle: Bo nikt nie chce czarnych kobiet, nawet czarni

•  

@niko444: I co, jak jakaś kobieta coś takiego zobaczy to już odrazu wskakuje na czarnego bolca i pluje na białych?

+: ffdgh, phoxi +1 inny
    •  

@niko444: Czarni istnieją i tworzą związki z białymi i nic z tym nie można zrobić xD

•  

@Maci3kxD: ja wszystko rozumiem, ale po co to na siłę wszędzie wrzucają? idźmy dalej.. może 60-letni muzułmanin i jego 12-letnia żona? no co? xD

•  

@makrel_gieldowy
      Pozostając w temacie durex.
      USA
      https://www.durexusa.com
      Same bialasy.
      Niemcy
      https://www.durex.de
      Sami biali.
      Francja
      https://www.durex.fr
      Biali.
      UK
      https://www.durex.co.uk
      Jedna czarna laska. Reszta biała.
      Chiny Kurwa.
      https://www.durex.com.cn
      Wszyscy biali.
      PS znalazłem czarnych

pokaż spoiler https://www.durex.com.ng

pokaż spoiler W Nigerii.

Jak tam Twoje wyobrażenia wypadają w porównaniu z rzeczywistością.

•  

@Maci3kxD: ale czemu z mniejszości robić coś domyslnego ? To się wtedy nazywa propaganda. Pluje na propagande Sorosa. Jak wszędzie to upychaja od androida po google po netflixa po gilette wszędzie wpierdola lewacka propagande , trzeba być slepym żeby tego nie widać komuna już minęła ale widać nowa się narodziła . I to działa we francji młodzi ludzie już mają zjebane berety od tego

•  

•  

@Maci3kxD: tak jasne nie ma hasel takich? A zobacz ile osób w usa od tej propagandy już glosilo że bialych powinno się zabic? I nawet konsekwencji nie poniesli bo po bialych można cisnac a o czarnym coś powiesz co mu się nie spodoba to od razu wylatujesz i jesteś rasistą

•  

@Yahoo_:

According to a study from Lloyds Banking Group, which audited over 2,000 ads from the top 50 ad spenders in 2017 and conducted a qualitative study of 2,000 people in England and Wales, the number of BAME people featured marketing campaigns has risen from 12% to 25% over the past three years.

•  

@Maci3kxD: ponieważ jak to mawia Korwin większość społeczeństwa to kompletni idioci
      @sorelle: a co za różnica?

•  

@Maci3kxD: @MajaGraja: @domino-jachas: @Tynoniewiem: dziękuję za oznaczenie się. Miłego lotu na czarną listę tęczowe lewaki.

•  

@makrel_gieldowy spoko, tylko wiesz, że
      "BAME people featured marketing campaigns"
      Nie oznacza, że 25% osób występujących w reklamach to BAME. Można link do badania?

•  

@Maci3kxD: >Albo ten zjebany argument że jak się wpisze white woman couple to wyskakuje tylko kobieta z czarnymi, a wpisaliście white man couple jeden z drugim debile? xD
      Ja tam widziałem, że wpisywali hasło white pregnant women chyba, że to wziąłeś z całkiem innego wpisu

•  

@makrel_gieldowy już sobie znalazłem
      However, despite an uptick in diversity on-screen, just 7% of ads positioned people from the BAME community as the sole, or main protagonist.

pokaż spoiler Ciekawe ile osób BAME żyje w UK.

pokaż spoiler Ok 7-8% wg wiki :)

•  

@Maci3kxD a dlaczego nie bialy facet i czarna kobieta
      @Tynoniewiem bo jak biała z czarnym to seks, a jak czarna z białym to już gwałt xD

•  

@Maci3kxD: Ja jestem rasistą i nie przeszkadza mi to wcale

•  

@Maci3kxD: Każda epoka i każde stulecie rządzi się swoimi prawami, podlega pewnym nurtom, ideologiom i prądom myślowym. Nie rozumiem co w tym dziwnego że zwraca się uwagę na przeważającą obecnie ideologię liberalną i kształtowanie podług niej świata - np. promowane w reklamie mieszania ras, z czarnoskórym jako "głową rodziny" by wyjść na jak najbardziej proliberalnego.

•  

I oczywiscie rasistowskie żarciki w komentarzach za które w USA mógłbyś mieć kłopoty prawne na porządku dziennym

@Maci3kxD: Zgadzam się poza tym zdaniem. W USA można głosić rasizm na ulicach z transparentem i prawo NIC ci nie zrobi, bo jesteś chroniony przez konstytucje. Inną sprawą jest to, że dostałbyś w ryj za takie coś.

•  

@Mnichuy: no jeśli pękną to nie. Ale sljesli są szczelne to tak.

•  

@EvilToy: nie prawda poczytaj o hate crime w USA to jest najczęściej powtarzana bzdura.

•  

@Maci3kxD mnie to śmieszy jak bardzo niską samoocenę trzeba mieć żeby się takim czymś przejmować ;-)

•  

@rakiwo: Przeczytałem właśnie. Hate crime w USA regulowany jest jedynie jeżeli chodzi o nawoływanie do przemocy lub śmierci.

•  

@Maci3kxD jak będziesz mieć 70 lat, to ludzi białych na. Ulicach będziesz widywać tylko w okolicach wieku 50+, reszta to będą mulaci, właśnie przez taka propagandę

•  

@EvilToy: > Zbrodnie nienawiści przejawiają się poprzez przemoc wobec jednostek: o odmiennej orientacji seksualnej (spowodowana np. homofobią), niepełnosprawnych (w szczególności upośledzonych umysłowo), o odmiennej narodowości, o odmiennych wierzeniach religijnych. Do przestępstw z nienawiści należą między innymi akty wandalizmu, morderstwa, pobicia, obelgi słowne i pisemne, zastraszanie[5][6].

•  

@rakiwo: no ja słyszałem że hiv jest mały i przechodzi przez kondom

•  

@Maci3kxD: ehhhhhhhhhhh nikomu nie przyszło do głowy, że takie są prawa marketingu? Murzyn widzi na reklamie swoją rasę i reklama bardziej do niego trafia bo się z nią identyfikuje? To samo z białym ludkiem? Soros opłaca durexa aby zniszczyć naszom kulturem ja pierdole

•  

@Maci3kxD o kurwa murzyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Maci3kxD:

I oczywiscie rasistowskie żarciki w komentarzach za które w USA mógłbyś mieć kłopoty prawne na porządku dziennym

boże i taki człowiek idzie potem do urny głosować xD

•  

żarciki w komentarzach za które w USA mógłbyś mieć kłopoty prawne

@Maci3kxD: Straszysz tymi USA jak Izrael.

•  

@Maci3kxD: Trzeba mieć naprawdę pokaźne klapki na oczach aby nie dostrzec że proporcje tej tzw. tolerancji i akceptacji różności, są całkowicie wypaczone i nie mają nic wspólnego z równym traktowaniem każdej ze stron.

•  

@hacerking: a dlaczego ma ich nie byc? Problem jest taki, ze ludzie w Polsce traktuja bialych ludzi jako domyslnych, mimo ze struktura rasowa w USA skad jest wiekszosc filmow i seriali jest zupelnie inna i tam czarnoskorzy ludzie nie sa jakas pomijalna mniejszoscia. Czesc czarnych bohaterow w amerykanskich serialach ma tyle samo sensu co sami biali w polskich serialach, po prostu tak wyglada spoleczenstwo. Zreszta slabo tez jest patrzec na bohaterow przez pryzmat ich koloru skory. Sa czarni, to sa czarni, na ch*j drazyc temat xD

•  

@domino-jachas: uwielbiam ludzi którzy używają brainleta jako argument ostateczny swojej pseudoracji XD
      Brak argumentów to wrzucę braina
      I polemika z debilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Maci3kxD: Gdyby były pokazywane związki czarna kobieta - biały facet to naprawdę nie byłoby problemu. Jednakże takie związki w reklamach nie są pokazywane, za to pokazywane są te (z naszego punktu widzenia) gorsze.

I oczywiscie rasistowskie żarciki w komentarzach za które w USA mógłbyś mieć kłopoty prawne na porządku dziennym, jesteśmy w kulturowej dupie jeśli chodzi o rasizm.

@Maci3kxD: To oznacza, że w USA są przewrażliwieni, a nie to, ze u Nas jest rasizm.

•  

•  

@Maci3kxD: o chuju.
      W USA baba wygrała proces o to że jest gruba przez McDonald's a ty tu to jako przykład pokazujesz xD
      W USA nie powiesz, że statystycznie większość przestępstw popełnili czarni, bo cię zlinczują.
      No i jeśli w takich różnych sprawach nje widzisz manipulacji i propagandy (nawet niedawna afera, że asystent Google czy tam siri nie wie kim jest Jezus Chrystus, a kim jest Mahomet już tak xD) to cóż rzec

•  

@Maci3kxD: Cipeusze się boją, że przyjdą mokebe i im zabiorą Polki, które tak szlakują. Taki trochę syndrom sztokholmski. Nie dziwię się tym polcom, bo co im taki cipek może dać? No nic, po prostu nic, null, zero. Siedzą przed tymi komputerami całe dnie, łykają jakieś bajty o planowanym upadku białej rasy, nie myją się regularnie i nie umieją używać dezodorantu, potem od nich capi w ciepłe dni, kłócą się co lepsze: Xiaomi vs Iphone, BMW vs Kia, tracą czas na takie pierdoły. Natomiast mokebe cyk, fik, pyk umyje się, przeleci kulką pod pachami i wio na miacho, a nie przed konkuter i z czasem coś wyrwie.
      Przegrywy nie grają w życie, tylko w zabawy, a potem zonk, bo Polka woli czarnego niż tego przegrywiusza, który skoczek w internecie, a pipa w świecie.

•  

@Maci3kxD: przekaz tego jest prosty
      nie mieszaj ras co gwarantuje durex ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@rakiwo: Rozsądny komentarz, nawet jeśli ideologicznie jestem po stronie wyśmiewana koncepcji whitegenocide. Inna sprawa że sporo Polaków nawet jeśli nie spotkało w życiu czarnego lub geja to z góry traktuje ich jako jakieś anomalie i wręcz inny gatunek niż ludzi. Niezbyt popieram nachalną lewicową inzynierię społeczną przez np. reklamy czy bajki ale sporej części młodych Polaków może ona paradoksalnie "anty-zaszkodzić" . Pamiętam że jak chodziłem do gimnazjum w małym miasteczku (roczniki z połowy lat 90) to wśród chłopaków był generalnie konsensus że (pisząc ich językiem): pedałów do gazu (oczywiście porno z lesbijkami spoko sprawa), murzyn to taka małpa co mówi i że by nie było że same prawakowe zboczenia, to oprócz tego że każdy ksiądz to pedofil ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kij że z gejami (no chyba że ktoś był molestowany przez np. ojca i jego kolegów ale wątpię żeby kilka takich przypadków ukszałtowało poglądy większości) ani z czarnoskórymi nie mieli w życiu kontaktu, podobnie jak ich rodziny czy sąsiedzi - chuj, już wtedy spore uprzedzenia i nienawiść do inności. Co prawda części to przeszło przez okresów studiów, ale reszcie zostało, chociaż z tym że gazu nie będzie już się pogodzili.

•  

Czarny może być nawet równego wzrostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      RedViper

0

@Maci3kxD: zwykla owieczka z ciebie.

•  

I nazywanie tego PROPAGANDĄ, no tak no bo czarni wcale nie istnieją, to tylko propaganda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Maci3kxD: Dokładnie, populacje czarnych nie występowały w Europie w znaczącej ilości przed około 1970, a w Polsce to są w dalszym ciągu same jednostki (nie mam na myśli hindusów, których jest zdecydowanie więcej).

Imigracja to sztuczny wynalazek lewicy, aby podmienić populacje. Dlaczego lewica chce podmienić populację? Bo biały człowiek, nawet jeżeli nie jest prawakiem, to może łatwo stać się prawakiem, poprzez odwołanie się do swojej kultury, dziedzictwa.
      Do czego ma się odwołać imigrant lub mieszaniec-potomek? Do kultury, która nie jest do końca jego i która według lewicy jest nazistowska, faszystowska, rasistowska, homofobiczna i inne tego typu koszmarnie nadużywane słowa?

Zaczęło się od rewolucji seksualnej hipisów, wyzwolenia kobiet, promocji konsumpcjonizmu i hedonizmu, kończy się na importowaniu "prawicowców z arabii i afryki" bo dla natywnej populacji rodzina to jeden z ostatnich priorytetów.
      Imigranci w niemal całości są pro-lewicowi, nawet jeżeli w dalszym rzucie będą chcieli pozbyć się lewicy z Europy - co im się raczej nie uda, bo formowane są europejskie służby porządkowe aby zapanować nad zamieszkami.

To jest zwyczajnie kreowanie nieistniejącego obrazu rzeczywistości, samospełniająca się przepowiednia - wyjątkowo ohydna w dobie masowej imigracji, gdzie do Europy ma przybyć 20 mln kolorowych imigrantów, gdzie 80% z nich to będą mężczyźni.
      Gdzie kobiety? Pozostały w Afryce i Arabii, mają 1 męża na kilka żon, rodzą dzieci jak profesjonalne przemysłowe inkubatory

Aktualna populacja Afryki to 1.2 mld

By the end of this century there will be 4 billion more people on Earth – and 3 billion of these extra souls will be born in Africa.
      Jeżeli populacja Afryki już teraz głoduje, jest dziesiątkowana przez susze, choroby i pasożyty, jak myślisz co się stanie przy pomnożeniu tego przez 4? Kto żyw i w sile, będzie uciekał do Europy, mając tylko jeden cel: przeżycie.

Jak się dalej będziesz zastanawiać czy ma to jakieś znaczenie, pamiętaj że człowiek to nieowłosiona małpa i podświadomie kopiuje to co widzi.

•  

@Maci3kxD: nie pierdol, w USA gówno by ci zrobili za takie żarty oprócz oburzenia w sieci, prędzej lewa strona znajdzie czas by cie znaleźć niż policja, w Anglistanie by cie odwiedzili bo tam to już im odjebało

W kulturowej dupie xD
      A może jednak rasowy realizm, niemniej "ja wolę" (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

•  

@Maci3kxD:

Nie rozumiesz znaczenia słowa propaganda. Dam Ci dwa teoretyczne przykłady:

a) nagłaśnianie każdej kradzieży, lenistwa, pobicia, problemów z wynajmem itd. ze strony Ukraińców mieszkających w Polsce może dać wrażenie, że jest to norma (przy ich populacji to nawet gdyby popełniali przestępstwa dwukrotnie rzadziej niż Polacy materiału powinno być wystarczająco)

b) mówienie ciągle o polskich kolaborantach z nazistami i oskarżanie o Holocaust nie uwzględniając, że za brak kolaboracji często groziła śmierć, na pewno więcej niż kilkanaście tysięcy Polaków poniosło śmierć z tego powodu, w ratowaniu Żydów udział miały setki tysięcy Polaków, a Niemcy doprowadzili do śmierci milionów Polaków a mimo to polskie państwo podziemne wydawało wyroki na kolaborantach i wspierało Żydów w ratowaniu ich życia.

Na dodatek to w USA jest rasizm na co wskazują m.in. dodatkowe punkty przy wyborze uczelni tylko dlatego, że ktoś ma więcej barwnika w skórze. Przecież to czysty prawny rasizm, nie uważasz?

No i uważam, że rasistowskie komentarze które są w Polsce są o wiele mniejszym rasizmem niż systemowy rasizm + przestępstwa dokonywane przez czarnych na białych i żółtych (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

•  

@Maci3kxD: to white man/woman couple bierze się z tego, że google indeksuje treści, w których pojawia się ten zwrot, przy "white couple" nie ma tego problemu... Podanie koloru skóry jednego z partnerów sugeruje, że drugi będzie innego (i to samo działa z "white man couple", chociaż tutaj można było spodziewać się jeszcze innego wyniku ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

•  
      B...........4

0

@Maci3kxD: "Czarnoskórymi" - rasa to nie tylko kolor skóry.

•  

@Maci3kxD: zawsze musi byc mudzyn badz arab, a czemu nie chinczyk czy japonczyk? zawsze promuje sie zwiazki bialych kobiet z polmozgami zamiast z inteligentnymi azjatami.

•  

@Maci3kxD: tak się boją o przetrwanie białej rasy a pewnie wcale dzieci nie mają, poza tym Filipinki wpuszczać bo katoliczki tu już im nie przeszkadza "inna rasa" bo przecież Azjatki spoko huehue. Pomijam już dziwne manipulacje Google, dziwne to ale chyba Google i wyświetlanie nie wpedzaja białych Polek do łóżka z czarnoskórymi

•  

•  

@Maci3kxD: Przecież to jest reklama, która ma wyglądać jak aktorzy z serialu Sex Education, gdzie bohaterka zaszła w ciąże.

•  

@rakiwo: W gimnazjum jak kilkanaście lat temu chodziłem to było mówione że przed hiv nie chroni, może technologia prezerwatyw się ulepszyła do tego czasu.

•  

@Mnichuy: w takim razie cię kłamali jestem rocznik 90 i zawsze mówili że prezerwatywy chronią.Malo tego jak w latach 80tych byla w USA kampania anty HIV to informowano gejów by używali w stosunkach prezerwatyw

•  

@rakiwo: To uczyła stara baba, to może chciała straszyć przed ruchaniem dzieciaki.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Bonek ty cepie skończony, idioto kompletny, leśny dziadzie zdezelowany, coś ty zrobił tej reprezentacji? Przecież ten żul przy linii powinien przebywać w szkole specjalnej, a nie prowadzić reprezentację czerdziestomilionwego kraju.

No nie mam słów. Wstydziłbym się i jednemu i drugiemu rękę podać. Kompletne zera.

Dlaczego w tej gównianym polackim związku piłki nożnej nie ma nikogo z IQ nie kwalifikującym do silnego upośledzenia umysłowego tylko same prostaki, wujki, Kuby i inne historie wiecznego upadku. Degrengolada. Marnować złotą generację.
    #mecz #pilkanozna
    pokaż całość

odpowiedzi (21)

Lewy od tylu lat ciągnie tę kadrę za łeb, wykłada nawet im już piłki na pustą i wejdzie taki Frankowski co tego nie trafi XD
    #mecz

odpowiedzi (4)

I co hejterzy, najpierw Reca udaje upośledzonego przez cały mecz żeby zaskoczyć rywala i zdobył asystę a później wprowadzony Frankowski specjalnie pudłuje z 2 metrów, żeby zdobyć rzut rożny, który wykonał wprowadzony Błaszczykowski. Brzęczek rozegrał to taktycznie jak w Normandii xD. Prawdziwy geniusz
    #mecz

odpowiedzi (5)