Wpis z mikrobloga

Oto logika prawaczków z #kolorowaagitacja :
Kolor skóry nie ma dla mnie znaczenia, ALE reklama z białą kobietą i czarnoskórym mężczyzna to ewidentnie propaganda.
Nie mam problemów z innymi rasami, ALE te reklamy mogłyby być bardziej białe.
Reklama musi sprzedać produkt najefektywniej, ALE umieszczanie czegoś nie po mojej myśli, to propaganda.
Jestem tolerancyjny, ALE par mieszanych nie toleruję.
Ludzie są różni, ALE muszą być biali.
To jakiej jesteś rasy, nie ma dla mnie znaczenia, ALE jeśli jesteś murzynem i sypiasz z białą kobietą, to przyczyniasz się do #whitegenocide

#bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #rasizm #neuropa
lewackie_japko - Oto logika prawaczków z #kolorowaagitacja :
Kolor skóry nie ma dla ...

źródło: comment_21r5zZT1s2ZurUowl0fJF4FxK5AEpbfP.jpg

Pobierz
  • 61
@The_Pelek: a kto powiedział, że cokolwiek być musi? Odwrócę pytanie — dlaczego MUSI tam być biała kobieta i biały mężczyzna według wykopków?
@Ksjajomi: kto cię dyskryminuje biedaczku?
@wjtk123: sam sobie coś sugerujesz, #urojeniaprawakoidalne. Dlaczego sobie uroiłeś, że to ma być jakaś "domyślna konfiguracja"? Nawet jeśli — dlaczego widziałbyś w tym problem?
@lewackie_japko: Przypuszczenia te bazują na publikowanych w zachodnim świecie materiałach. Tag ma na celu monitorowanie tego zjawiska i ewentualną korektę wniosków / wypracowanie nowych. Problemu nie widzę w międzyrasowych związkach, ale ich ewentualnym, agresywnym promowaniu, co ma podłoże rasistowskie - nakierowane na ,,hodowanie" określonego typu człowieka. Żadna odgórna propaganda nie powinna wpływać na ludzkie wybory w takich kwestiach.