Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest sens pakowania sie z dzieciatym facetem?
Dobrze sie dogadujemy nie tylko w łóżku, bardzo mi sie podoba jednak to ze ma syna mi przeszkadza. Jak dla faceta ważne jest dziecko? Syn jest u jego byłej żony i widuje się z nim co jakiś czas bo mieszkają w dwóch różnych miastach. Myślicie że jego jeszcze cos moze laczyc z byla żona oprocz dziecka? Nie chciałabym okazać się trzecia w jego hierarchii tylko dlatego że tamta dała mu dziecko. Nie chce byc żeńskim betacuckiem. Mam obawy ze któregoś dnia odzyja uczucia wobec byłej gdy my będziemy mieć np kryzys w związku.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 17
Goldie: Dlaczego tak boisz się na zapas, masz trudności w przywiązaniu (styl lękowy)? Tak samo można chcieć wrócić do byłej żony jak i kobiety, a kobietą może chcieć wrócić do byłego faceta, tylko, czy to mądre? Znasz faceta, wiesz co było przyczyną rozstania, jeśli to mądrze odpokutował i poukładał to była jest zamkniętą szufladą jeśli chodzi o kwestie związkowe.
Przemyśl to sobie, czy nie powinnaś trochę popracować nad swoją pewnością siebie.