Wpis z mikrobloga

Chcę mieć E75, już trzeci raz dziś odkupiłem Tiger II, odblokowałem go po doskonałym dla mnie Tiger I już jakieś hmm, trzy, może cztery nawet lata temu, nie umiem grać tym czołgiem, po prostu nie i koniec.. Jeszcze na swoim poziomie, jeżeli jest więcej niż dwa HT w drużynie, to można fajnie pograć, na wyższych tierach, też coś ugryzie, ale to nie są wyniki, ja nie chcę spędzić na tym czołgu 300 bitew do wyższego poziomu.. Jakieś pomysły pro graczy na ten pojazd? On ma potencjał, ale nie w dzisiejszych realiach tej gry moim zdaniem ( ͡° ʖ̯ ͡°) #wot #worldoftanks
DuszaJestChaosem - Chcę mieć E75, już trzeci raz dziś odkupiłem Tiger II, odblokowałe...

źródło: comment_Q5wF4N2IYYiSWDw05WGBoqimxO8UsfDR.jpg

Pobierz
  • 12
@Dusza_Jest_Chaosem: Tak jak napisał @lukaschels:
Mi się dobrze gra tym czołgiem,wystarczy dobrze się ustawić i możesz nim zdziałać dużo. Jak jesteś na topce,to lecisz do przodu na ostro. Działo też ma celne. Jego najsłabszy punkt to prędkość,dolna płyta pod którą jest silnik przez co pada bardzo bardzo często,dla niektórych pewnie czas przeładowania,no i garnek,w który łatwo trafić. Mimo wszystko dla mnie jest w porządku. Chociaż wolę Obj 257 z 9
@Dusza_Jest_Chaosem: sorry, że off topic, babka działa już z facetami w skillu BiA? Pamiętam, że kiedyś nie można było mieszać składów, bo właśnie ten perk nie działał, bo babki miały siostry stali czy coś.
@Dusza_Jest_Chaosem
@morq jestem bardzo dziwny bo bardzo lubiłem Tigera II i kręciłem na nim zajebiste bitwy, do tej pory mam na nim jeden z lepszych WN i WR. To samo Black Prince. Czego nie mogę powiedzieć o E75 w którym jestem przebijany na każdym kroku. I sprzedałem ten czołg w #!$%@? xD