Wpis z mikrobloga

Mirasy, potrzebuje Waszej pomocy! Możliwe że mój dobry kolega z podstawówki ma tutaj konto, i to jedyna opcja na skontaktowanie się z nim, gdyż innych rzeczy nie posiada. Ostatni raz z Maćkiem, miałem kontakt w podstawówce, nie wiem czym się teraz zajmuje, wiem tyle że uwielbiał przesiadywać godzinami na komputerze :/. Maciek był spokojnym chłopakiem, zabawnym, co dużo się rozpisywać – sympatyczny gość. Ale był fanatykiem serników, po prostu #!$%@?, codziennie w szkole żarł sernik, każdy miał zapakowane kanapki, ale nie on, Makłowicz się znalazł i on kromek jeść nie będzie, wirtuoz drugiego śniadania! Pamiętam jak raz go zaprosiłem na moje 10 urodziny, nie spodziewałem się że to będzie zły pomysł, już wcześniej z mamą uwzględniłem żeby przygotowała sernik na moje urodziny, ponieważ Maciek je tylko sernik i będzie mu głupio jak będziemy jeść chipsy a on nic. Impreza urodzinowa przebiegła dobrze, aż do momentu gdy mama podała w/w sernik do jedzenia, uśmiechnięty zaczął jeść, a tu nagle, jak nie wypluł jedzenie z buzi i obrażał moją mamę od najgorszych i wyszedł z mieszkania. A to tylko dlatego że były tam rodzynki. Pamiętam jak raz wkręciliśmy go z kolegami, że za 2zł kupi gwiazdkę na fotce i wtedy dziewczyny zwracają bardziej uwage.Łyknął jak pelikan że aż miło, ale nikt z nas się nie spodziewał że będzie próbował kupić to na allegro xD. Biedny chciał sprzedać to żeby nie stracić 2 złotych ale zapomniał ustawić ilość i z 30 osób to kupiło XD
Wracając do początku, poszukuje owego Maćka, gdyż pożyczyłem mu wtedy 60 złotych żeby spłacił ludzi z allegro, i w sumie byłoby miło jakby oddał wreszcie te pieniądzę ;/
#pomocy #zalesie #pdk #heheszki #gownowpis #pytanie
  • 4