•  

#gdansk, Morena, wnętrze sklepu ze zwierzętami. Do środka wchodzi @Zkropkao_Na, niosąc worek z martwym kameleonem w środku. Podchodzi do lady, za którą usiłuje się schować sprzedawca.

@Zkropkao_Na: Dzień dobry, przyszłam z reklamacją... Halo! Proszę pani!

SPRZEDAWCA: Co to ma znaczyć, "proszę pani" ?

@Zkropkao_Na: Przepraszam, mam katar. Przyszłam z reklamacją.

SPRZEDAWCA: Przykro mi, ale teraz mam przerwę obiadową.

@Zkropkao_Na: To mnie nie interesuje, kolego. Chcę zareklamować tego oto kameleona, którego kupiłam w tym oto sklepiku niecałe pół godziny temu.

SPRZEDAWCA: O tak, Norweski Zielony. Coś z nim nie tak ?

@Zkropkao_Na: Zaraz panu powiem, co z nim nie tak. Jest martwy, ot co z nim nie tak.

SPRZEDAWCA: Wcale nie, on drzemie, niech pani spojrzy!

@Zkropkao_Na: Słuchaj no, kolego, umiem odróżnić martwego kameleona od żywego. Ten jest martwy.

SPRZEDAWCA: Ależ skąd, proszę pani! On tylko drzemie.

@Zkropkao_Na: Drzemie?

SPRZEDAWCA: Właśnie. Niezwykłe gady te Norweskie Zielone. Piękne kolory, no nie ?

@Zkropkao_Na: Mimetyzm nie wchodzi tu w grę. Ten kameleon jest martwy jak kamień.

SPRZEDAWCA: Wcale nie, on po prostu drzemie.

@Zkropkao_Na: Dobrze. Skoro drzemie, obudzę go. (Wrzeszczy do worka) Hej, Billy!!! Mam dla ciebie smakowite śniadanko, tylko się zbudź, Billy!

SPRZEDAWCA (trącając worek): O poruszył się!

@Zkropkao_Na: Wcale nie. To pan pchnął worek.

SPRZEDAWCA: Nic takiego nie zrobiłem!

@Zkropkao_Na: Zrobił pan. (Wyjmuje kameleona z worka i wrzeszczy do niego) Hej, Billy! Billy! (Wali kameleonem o ladę) Kameleonie Billy, przebudź się! Billy! (Rzuca kameleona w powietrze i czeka, aż spadnie na podłogę) Oto, co nazywam martwym kameleonem.

SPRZEDAWCA: Nie jest martwy, tylko ogłuszony .

@Zkropkao_Na: Słuchaj no, kolego, mam już dość tej komedii. Ten kameleon bezwarunkowo nie żyje. A gdy kupowałam go niecałe pół godziny temu, zapewniał mnie pan, że jego totalny brak ruchu spowodowany jest zmęczeniem po długim i wyczerpującym zmienianiem kolorów!

SPRZEDAWCA: Przypuszczalnie usycha z tęsknoty za Mostkiem.

@Zkropkao_Na: Usycha z tęsknoty za Mostkiem? Co pan mi tu wciska? Dlaczego leży nieruchomo na plecach, odkąd przyniosłam go do domu?

SPRZEDAWCA: Norweskie Zielone lubią kimać leżąc na plecach. Przepiękny gad, jakie śliczne umaszczenie...

@Zkropkao_Na: Pozwoliłam sobie dokładnie obejrzeć tego kameleona i stwierdziłam, że początkowo siedział na gałęzi tylko dlatego, że był do niej przybity!

SPRZEDAWCA: No jasne, że był przybity! Inaczej powyrywałaby pręty z klatki i zium!

@Zkropkao_Na: Słuchaj no koleś... (podnosi kameleona z podłogi) Ten kameleon nie zrobiłaby żadnego "zium" nawet, gdybym przepuściła przez niego 4 tysiące woltów! On śpi cholernym snem wieczystym!

SPRZEDAWCA: Wcale nie. Usycha z tęsknoty.

@Zkropkao_Na: Nie usycha, ale już usechł! Tego kameleona już nie ma! Przestał istnieć! Odszedł na spotkanie ze swoim stwórcą! To zdechły kameleon! Sztywniak! Opuściło go życie, teraz spoczywa w spokoju! Gdyby nie przybił go pan do gałęzi, nie wąchałby kwiatków od spodu! Strzelił w kalendarz i śpiewa teraz w anielskim chórze! To jest ex-kameleon!

SPRZEDAWCA: W takim razie wymienię go pani.

@Zkropkao_Na: W tym kraju trzeba się nagadać do utraty tchu, żeby cię wysłuchano.

SPRZEDAWCA: Przykro mi, ale kameleony się skończyły.

@Zkropkao_Na: Rozumiem, wszystko jasne.

SPRZEDAWCA: Ale mam fretkę.

@Zkropkao_Na: Czy ona zmienia kolory?

SPRZEDAWCA: Raczej nie.

@Zkropkao_Na: Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

SPRZEDAWCA: Niech więc wybierze się pani do #bartoszyce, do mojego brata, on prowadzi tam sklep ze zwierzętami i wymieni pani tego kameleona. (daje jej wizytówkę sklepu, @Zkropkao_Na wychodzi).

#heheszki #montypython kinda #pasta #trustory

źródło: kameleon.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jedziemy z #rozdajo !
    Do wygrania jedno z krzeseł ze zdjęcia.
    Zasady:
    1) Plusujesz ten wpis.
    2) Plusujesz komentarz z krzesłem które chcesz wygrać.
    Zwycięzce wybierzemy jutro o 15:00 przez Mirkorandom. Uwaga! Do jutra do 15 musisz zaplusować DOKŁADNIE jeden komentarz ze zdjęciem krzesła które wybierasz. Jeżeli zwycięzca nie zapulsuje żadnego krzesełka to niestety nie otrzyma nagrody, bo oznaczałoby to, że jest botem a nie prawilnym Mirkiem co czyta wpisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Dla reszty Mirków - z kodem MIRKO 10% taniej (na wszystko, do końca tygodnia).
    #meble #wystrojwnetrz #wnetrza
    pokaż całość

odpowiedzi (80)

Posprzątaliśmy las.
    W nadleśnictwie Celestynów koło #warszawa pewien ktoś wyrzuca odpady samochodowe. Miejsce ze zdjęcia było ostatnio sprzątane 2 tygodnie temu.
    Robota wykonana! Teraz rzucamy wyzwanie kolejnym polskim redakcjom! Zróbcie to lepiej od nas! Więcej o akcji TUTAJ
    #las #zainteresowania #natura
    @tvp_info @TV_Republika @Gazetapl_news
    pokaż całość

odpowiedzi (43)

Powiem wam, ze czasem #logikarozowychpaskow mnie przeraza. Kolezanka na przestrzeni pieciu miesiecy trzy razy oddala pierscionek zareczynowy (6 lat zwiazek). Wesele mialo byc niebawem. Po ostatnim oddaniu pierscionka juz go nie dostala z powrotem. Po tygodniu telefon od niebieskiego, ze wesele odwolane a ona wielce zdziwona dlaczego :D Nie odzywa sie do niego od 2 miesiecy i liczy, ze to pomoze (XD?) i ciagle jeczy, ze go kocha.

Mojego bliskiego kumpla byla robila to samo, trzy razy oddala piersconek na przestrzeni roku i po trzecim razie juz go nie odzyskala i tez byla wielce zdziwiona, ze to koniec.

Co jest z niektorymi rozowymi, oddawanie pierscionka jako karta przetargowa w klotni to imo koniec zwiazku. Zero poszanowania faceta i w sumie sprowadzenie zwiazku do poziomu barteru = nie kloc sie ze mna, bo oddam pierscionek. Jak po kilku razach mozna byc zdzwiwionym, ze niebieski juz go nie zwroci i nie chce sie jednak wiazac? :D

pokaż spoiler taguje rowniez #logikaniebieskichpaskow, bo to tez problem niektorych niebieskich, ze wielokrotnie oddaja ten pierscionek pokazujac rozowej, ze wlasnie 'przesunela granice' i ma dobra bron do osiagania swoich racji.

#zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (83)