Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (56)

 • avatar

  Mirki, skumajcie to.

  Jesteś sobie takim Robertem Lewandowskim - piłkarzem światowego formatu w szczycie wieku i formy, grasz dla klubu z TOP10 na świecie. Twoimi trenerami do tej pory byli: Juergen Klopp, Pep Guardiola, Jupp Heynckes, Carlo Ancelotti. Absolutny top trenerski.

  Weźmy takiego Milika - solidny napadzior w silnej lidze Włoskiej, trudnej dla napastnika w jednym z najbardziej popularnych, choć ostatnio zapuszczonych klubów na świecie. Twoim trenerem jest Carlo Ancelotti, a wcześniej Maurizio Sarri i Frank De Boer.

  Zieliński - j.w. - Ancelotti, Sarri.

  Szczęsny? Bramkarz największego klubu we Włoszech, zeszłorocznego finalisty LM, a twoimi trenerami byli Arsene Wenger, Luciano Spaletti, Rudi Garcia, a obecnie trenuje go Massimiliano Allegri.

  Innych pominę, ale ich trenerami byli/są Unai Emery, Leonardo Jardim, Mark Hughes, Cesare Prandelli...

  I teraz oni wszyscy przyjeżdżają sobie na zgrupowanie kadry do Pierdziszewa Dolnego - byłego ośrodka wypoczynkowego dla agentów SB/UB za PRL, a ich trenerem jest facet z "ogniem w oczach" bez kompletnie żadnego pojęcia o taktyce, gdzie jego największym sukcesem trenerskim było odejście z klubu i oddanie go w ręce trenera, który doprowadził trenowany wcześniej przez Brzęczka zespół do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Taki Lewandowski z samego słuchania Guardioli na treningu zjada swoją wiedzą Brzęczka na śniadanie.

  W sztabie trenerskim są takie asy jak prawomocnie skazany za handel meczami trener bramkarzy. ¯\_(ツ)_/¯

  Notorycznie powoływany do kadry jest siostrzeniec Brzęczka, który potyka się o własne nogi, bo w klubie grał kilkanaście minut w rundzie jesiennej, a obecnie gra w Ekstraklasie w drużynie, która w normalnym kraju spuszczona zostałaby w kiblu przez związek piłkarski za mafijne zarządzanie, długi, przekraczanie wszelkich możliwych terminów.

  Do tego mamy sprawę z Recą, który pomimo iż w całym dotychczasowym sezonie zagrał w klubie kilkanaście minut jest notorycznie powoływany do kadry, a wcześniej trenowany był przez samego Brzęczka, a którego nowy klub zobowiązał się zapłacić staremu klubowi, z którym układy ma Brzęczek 500.000 euro bonusu jak ten zagra odpowiednią ilość meczów w kadrze.

  NAPRAWDĘ SUPER KLIMAT, NIC SIĘ NIE MARTWIĆ I GRAĆ W PIŁKĘ CHŁOPAKI! ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

  #pilkanozna #takaprawda #tworczoscwlasna #przemyslenia #mecz
  pokaż całość

  odpowiedzi (70)

 • odpowiedzi (51)