Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Powiem wam, ze czasem #logikarozowychpaskow mnie przeraza. Kolezanka na przestrzeni pieciu miesiecy trzy razy oddala pierscionek zareczynowy (6 lat zwiazek). Wesele mialo byc niebawem. Po ostatnim oddaniu pierscionka juz go nie dostala z powrotem. Po tygodniu telefon od niebieskiego, ze wesele odwolane a ona wielce zdziwona dlaczego :D Nie odzywa sie do niego od 2 miesiecy i liczy, ze to pomoze (XD?) i ciagle jeczy, ze go kocha.

  Mojego bliskiego kumpla byla robila to samo, trzy razy oddala piersconek na przestrzeni roku i po trzecim razie juz go nie odzyskala i tez byla wielce zdziwiona, ze to koniec.

  Co jest z niektorymi rozowymi, oddawanie pierscionka jako karta przetargowa w klotni to imo koniec zwiazku. Zero poszanowania faceta i w sumie sprowadzenie zwiazku do poziomu barteru = nie kloc sie ze mna, bo oddam pierscionek. Jak po kilku razach mozna byc zdzwiwionym, ze niebieski juz go nie zwroci i nie chce sie jednak wiazac? :D

  pokaż spoiler taguje rowniez #logikaniebieskichpaskow, bo to tez problem niektorych niebieskich, ze wielokrotnie oddaja ten pierscionek pokazujac rozowej, ze wlasnie 'przesunela granice' i ma dobra bron do osiagania swoich racji.


  #zwiazki
  pokaż całość

  odpowiedzi (102)

 • avatar

  Halo halo mirasy! Zbliża się weekend, ostatnio było kilka fajnych premier, wiec zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym #rozdajo - do wygrania 2xVoucher do Multikina na bilety na miejscach VIP lub SuperVIP! Ważne we wszystkich kinach sieci Multikino w Polsce, 7 dni w tygodniu na seanse 2D.

  Jeżeli chcesz, możesz zakupić voucher na allegro

  Zasady:
  1. Zaplusuj wpis aby wziąć udział;
  2. Osoby udzielające się na tagach związanych z patostreamami oraz zielonki są wykluczone z zabawy;
  3. Losowanie dzisiaj o 21.

  #kino #film #bilety #rozrywka #cebuladeals
  pokaż całość

  odpowiedzi (29)

 • avatar

  Wiem, ze nikogo to nie obchodzi :P ale właśnie poszła wylewka samopoziomująca. Jest pięknie a będzie tylko lepiej :) na sobotę przewidziana dostawa płytek i kleju do tychże, uwaga - Z WNIESIENIEM. Tez z Leroya :P także ciąg dalszy nastąpi. #aferabetonowa #remont #beton #toniejestbait

  odpowiedzi (214)