Wpis z mikrobloga

bardzo nie chce mi się w to uwierzyć. W wieku 5 lat półmaraton? Maraton po białaczce (w trakcie właściwie) w tempie 5:0 przy takiej długości nóg? Ktoś chyba lekko pokolorował.
@darosoldier: @sz-n sam myślałem, że to bujda. Nie to, że uważam to za niewykonalne, tylko jednak portale lubią coś podkolorować, zwłaszcza wtedy gdy cięzko jakąs informację potwierdzić.

Znalazłem oficjalne wyniki i rzeczywiście skubaniec przebiegł w 3:32 xD

https://ultrasignup.com/results_event.aspx?did=57131

@enron: dzieci w tym wieku mają ogromne możlwości psychofizyczne. Dlatego kilkulatki potrafią ogrywać mistrzów szachowych, #!$%@?ć salta, wchodzić po ściance. Trzeba jednak dziecko odpowiednio nakierować i wspierać, aprzede wszystkim dziecko musi czerpać
Pobierz
źródło: comment_t8BKFC18BeTUOATueEnE9UhRb8rXxuEl.jpg
a co do ojca "doświadczonego biegacza ultra" to nie mam pytań, skoro nie potrafił utrzymać tempa 5:00 przez kilkanaście kilometrów xDD


@MirkobIog: od kiedy widzialem na KBL typa 1.75x1.90 (wysokosc x szerokosc) ktoremu spod obcislej koszulki mocno sie wylewalo, nic mnie juz nie zdziwi.
@PurpleHaze: od kiedy biegi ultra przeszły na tryb casual żeby zgarnąc troche kasy na fali popularności to w sumie wiekszosc tras można pokonać szybszym marszem ¯\_(ツ)_/¯ ale przecież taki wielki wysiłek nie może obyć się bez wrzucenia fotki okraszonej opowieścią o walce i motywacji na insta, fb ( ͡º ͜ʖ͡º)