Wpis z mikrobloga

Oj daj się neuropkowi rudą dumą napawać... xD


@randomlog: no co Ty, jeszcze przyjdzie co do czego i do wyborów wybierze jakieś nieszczęście, które ja moja rodzina plus moi teściowie, dzieci i wnuki będą ponosić konsekwencje wyczynów, bo "jemu tak się wydaje", jego ekipa okradnie kraj a długi w podatkach będę spłacać moi potomkowie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kaczypawlak: Wiem, że różnicy nie widzisz, byłą o tym rozmowa. podwyższenie wieku emerytalnego to niemal to samo o jego obniżenie.

Jeśli jesteś jeszcze w miarę młody (poniżej 45 lat) to przypomnij sobie tą rozmowę ok siedemdziesiątki, kiedy na horyzoncie zacznie ci już majaczyć możliwość przejścia na emeryturę.

Wszystko inne blednie wobec tej jednej decyzji PiSu, która udupiła kolejne pokolenia Polaków w imię populizmu na tu i teraz. To jest wojna pokolenia,
Jeśli jesteś jeszcze w miarę młody (poniżej 45 lat) to przypomnij sobie tą rozmowę ok siedemdziesiątki, kiedy na horyzoncie zacznie ci już majaczyć możliwość przejścia na emeryturę.


@adam2a: jestem bardzo blisko tej granicy 45 lat i wiem, że dzięki obniżeniu wieku emerytalnego (PIS) i #!$%@? kasy z OFE (PO) na emeryturze nie zobaczę nic albo jakieś niewymienialne na nic ciurliki.
podwyższenie wieku emerytalnego to niemal to samo o jego obniżenie.


@adam2a: i jeszcze likwidacja OFE

Jeśli jesteś jeszcze w miarę młody (poniżej 45 lat) to przypomnij sobie tą rozmowę ok siedemdziesiątki, kiedy na horyzoncie zacznie ci już majaczyć możliwość przejścia na emeryturę.


@adam2a: i tak odkładam indywidualnie, bo ZUS-owi nie wierzę( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystko inne blednie wobec tej jednej decyzji PiSu, która udupiła kolejne pokolenia