•  

  Fajne te wasze nowe Volvo i Kijanki, też się ostatnio zastanawialem nad malym leasingiem ale jednak kilkuletnia niemiecka klasa premium to jest to xd
  Zamiast 100-120k na fure poszlo o wiele mniej, więc można resztę wydać na pierdoły.

  Mercedes w210 2.8 v6 1998r, zawieszenie Brabus, felgi Brabus, wydech Brabus przelotowy. Fajne i wygodne auto które daje mnóstwo frajdy i służy jako daily. Dalem różowemu na dojazdy do roboty, a sam jeżdżę do roboty tramwajem bo w centrum mieszkam i pracuje xd

  #mercedes #pokazauto #chwalesie

  źródło: F03E3BFB-882E-443F-86EC-B475E0FE55D9.jpeg

  •  

   @mahfysh: tam jest ogólnie dostępny parking?( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @kuraku: bilecik na pół godziny

  •  

   @mahfysh: fajna fura, gratulacje, miałem podobną w wersji coupe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @mahfysh fajny silnik i odpycha się pewnie elegancko, ale to dalej 21 letni niemiecki, wyjeżdżony, wypierdziany i cholernie brzydki taksówkarski złom. Koła trochę ratują wygląd ale komfortu na pewno nie dodają. Powodzenia w serwisowaniu.
   I nie hejtuję Ciebie tylko tego starego, oklepanego gruza. Z fartem ziomek.

  •  

   @niemily: oj kogoś dupa piecze xd zdziwiłbyś się w jak dobrym stanie jest to auto ;)

  •  

   @mahfysh nie wierzę że nie jest zgnity. Ten model z tego wręcz słynie i to chyba największe gówno w historii mercedesa, a wąsaci taryfiarze sprawili że zbiera mi się na wymioty na jego widok. Na szczęście jest ich już coraz mniej. To tyle w temacie pieczenia ;)

  •  

   @mahfysh: przemalowany w tym roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @niemily: @damian_co_dalej: nie zgnity, bo odmalowany i zabezpieczony antykorozyjnie 2 lata temu ;)

  •  

   nie wierzę że nie jest zgnity. Ten model z tego wręcz słynie i to chyba największe gówno w historii mercedesa

   @niemily: Mam już drugiego okulara, wiele obejrzałem i z tą rudą szmatą to tak 50/50 :D Większość ludzi pierdoli straszne kocopoły na temat tego auta. A rdza często jest problemem karoserii i progów, czyli według mnie standard na auto które premierę miało w 95 roku a skończono je robić w 2002/3.
   Podejrzewam, że gdyby nie kontrowersyjny wygląd przodu auta i problemy z korozją (w sumie to wszystkie merce rdzewieją, jedne mocniej, drugie mniej), to w210 bije na łeb 124.

   Naprawdę to jest mega dobry, wygodny i tani wóz i do cholery jest jeszcze egzemplarzy w bardzo dobrym stanie.

   +: tymc
  •  

   @rzeznia22 ja też się ich naoglądałem bo kilka lat temu co trzeci taryfiarz mnie takim woził xD karoserię połatasz i wymienisz ale konstrukcja? Ilu jest takich co o to zadba póki czas?
   Wygody nie można mu odmówić, w końcu to Mercedes i jak na tamte lata ( ͡º ͜ʖ͡º) daje radę. Tani? Może nie bez powodu tyłu go brało, jednak v6 to trochę inna półka. Chyba że ten też ma 198k nalotu ( ͡º ͜ʖ͡º)