Wpis z mikrobloga

8 dzień wyzwania prowadzonego pod tagiem #dzienza10

Marny dzien bo musialem odespac prawie zarwana noc z poprzedniego dnia i wstałem
koło 11, bo od 9 trenowalem wyciszanie budzikow. W zwiazku z tym, ze ma 13 musialem byc
poza domem i zeszlo mi do 22 to wyszlo nieciekawie.
Przygotowalem na #!$%@? owsianke i 3 kanapki i dopiero 3 posilek mogl byc normalny.

ŚNIADANIE Płatki owsiane z gruszką i cynamonem
Płatki owsiane górskie 200 g - 95 gr
Gruszka - 70 gr
Cynamon - 10 gr

KOSZT POSIŁKU 1 zł 75 gr

"OBIAD" 3 kanapki z serem żółtym i keczupem
3 kajzerki 87 gr
Keczup 30 gr
3 plastry sera żółtego 1 zł 10 gr

KOSZT POSIŁKU 2 zł 27 gr

KOLACJA Jajecznica z boczkiem
4 jajka 2 zł
Boczek 1 zł 20 gr
+ bonusowo później wjechały herbatniki Petit Beurre 69 gr
+ multiwitamina 20 gr
KOSZT POSIŁKU 4 zł 29 gr
KOSZT DNIA 8 zł 31 gr

PRZEJEDZONA KASA NA DZIEN DZISIEJSZY75 zł 60 gr

#oswiadczenie #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #sniadanie #obiad #kolacja

Wołam:


Pobierz Arturian - 8 dzień wyzwania prowadzonego pod tagiem #dzienza10 

Marny dzien bo mus...
źródło: comment_VXm2qKJa4uupf3Py7JJZ7LUy8tyAFh9C.jpg
  • 31
@Arturian: jak z samopoczuciem? Nie czujesz się zmęczony po tygodniu takiego jedzenia? I pewnie już o tym pisałeś ale co pijesz, bo niby jesz mało, ale możesz to zapijać pepsi albo herbatą z 5 łyżeczkami cukru.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Naiken: wode glownie, pepsi odstawilem, moze, ze dwie herbaty wypilem. To akurat jesf najwiekszy problem. Herbat i tak nie slodze, a pepsi zawsze pilem odmiany ultrachemiczne 0 kcal jednak brakuje mi tych gowien slodkich. Czuje sie w miare dobrze. Moze nawet troche lepiej niz wczesniej ale czesciej jestem glodny.
@Arturian: plusuję, śledzę, kibicuję :) powiesz tylko czy przed wyzwaniem robiłeś jakieś rozeznanie czy wyskoczyłeś na pałe? Zgaduję, ze przygotowując soe, planując posiłki i robiąc pod to zakupy, by wykorzystać wszystkie składniki, można by sklecić spoko dietę nie odbiegającą za bardzo od 10 zł za dzień
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cns: na pale. Wczesniej raczej nie patrzyłem na ceny. Tzn patrzylem wiadomo ale nie pod katem jakie najtansze zrodlo wegli itd wydaje mi sie ze drugi miesiac byc lepiej ogarnal ale tez duzo zalezy od dnia bo nie zawsze jest czas. Dzisiaj np nie bylo w ogole poza wieczorem.