Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Upadłem i być może już nie wstanę. Antyszczepionkowcy w formie. Tym razem szczepione dzieci są największym zagrożeniem i powinny być trzymane w domu.

  odpowiedzi (40)

 • avatar

  Zalew antysemickich tresci przekroczył moją tolerancję.
  Własnie robię listę 50 najbardziej skandalicznych znalezisk, które tutaj się pojawiły w ostatnich kilku dniach + minimum 2x tyle najostrzejszych komentarzy. Pisze do supportu GoogleAdsense (polskiego+kopia angielska do zagranicznego by polski nie zamiótł pod dywan) gdzie oni reklamy pozwalają zamieszczać. Potem te same maile wyślę do firm, które reklamuja się tutaj poza Adsense. To jest na prawdę przegięcie co tu się dzieje, czuję się jak w Niemczech w czasie nagonki na Żydów w 1938.

  Całkowicie rozumiem to, że obecny, nacjonalistyczny rząd Izraela może się nie podobać, ale to nie usprawiedliwia wypisywania komentarzy podpadających pod namawianie do ludobójstwa.
  @wykop #neuropa @m__b
  pokaż całość

  odpowiedzi (96)

 • avatar

  rozwód kościelny, unieważnienie małżeństwa, czy stwierdzenie nieważności czy jak to tam inni nazywają XD to jest piękny wymysł, robisz z byłej żony/męża upośledzoną albo impotenta, targasz ją po jakiś przesłuchaniach kłamiesz i wymyślasz, tylko po to żeby zjeść kawałek opłatka w niedziele. Piękna hipokryzja
  #bekazkatoli

  odpowiedzi (76)