Wpis z mikrobloga

#rozdajo #film #konkurs #tworczoscwlasna

Hejho wszystkim Mirkom! :)
Mam dla Was rozdajo, do wygrania NEPALSKA CZAPKA ze zdjęcia, oryginalna, bardzo ciepła i uniwersalna - świetnie pasuje zarówno dziewczynom, jak i chłopakom.
Czapkę nabyłam podczas pobytu w Nepalu, w którym to powstawały filmy na mój kanał ButterEarth.
Oto link do najnowszego z nich, w którym opowiadam o życiu Szerpów pod Mount Everest. Byłabym wdzięczna za obejrzenie i każdą opinię na jego temat, bo zależy mi, żeby kanał się rozwijał.

https://youtu.be/FnmXuLHJyfk

Jeśli chodzi o zasady losowania, to :

- Udział biorą wszyscy plusujący ten wpis (bez zielonek, co by nie oszukwać!)

- Losowanie jutro w godzinach wieczornych

- Wysyłka tylko na terenie Polski

Ściskam!
MsFreely - #rozdajo #film #konkurs #tworczoscwlasna

Hejho wszystkim Mirkom! :)
Ma...

źródło: comment_fS7jAfPjw8Z7FqQrTJJeS82HLmhjPEeN.jpg

Pobierz
  • 49
@MsFreely rób dłuższe filmiki. Zauważyłem, że teraz u większości podróżników trwają 10 min lub więcej, chyba też ludzie wolą takie oglądać. Te kilka minut to za krótko żeby na spokojnie siąść i obejrzeć.
Czasami trochę "świszczesz" jak mówisz, aż drapie po uszach:p
Poza tym świetna robota, super się oglądało:) będę śledził. powodzenia!
@MsFreely Mi trochę zabrakło informacji praktycznych tzn. gdzie oni mieszkają, czy to ich stała praca czy może się wymieniają ekipy, czy są tam inne możliwości zatrudnienia...
@gorillaz: Dziękuję za super konstruktywny komentarz, bardzo się z niego ucieszyłam!
Jeśli chodzi o długość filmów, to chciałabym robić w przyszłości dłuższe i to cenna uwaga, co piszesz :) Często jest tak, że podróżnicy oddzielnie mówią do kamery, a później oddzielnie pokazują, o czym mówili. Ja nie robię tego w takiej formie, dlatego wszystko się automatycznie skraca. Ale będę próbować. :)
Ze świstaniem to zdaję sobie sprawę, ale nie mam pojęcia,