Gorące dyskusje ostatnie 12h

Telewizja Młodzież: Jest pan w telewizji młodzież. Od ilu sezonów, pan jeździ w Williamsie?
    Kubica: Ja dopiero zacząłem jeździć, ja byłem kierowcą testowym, a to sobie dorabiam do kariery, bo cienka kariera.
    TM: W formule to pewnie bardzo ostrożnie trzeba...
    K: No jak saper, raz się myli, nie? A jak się pomylisz to podwozie zostaje po bolidzie i nic więcej.
    TM: Tu przepraszamy, musi pan zejść.
    K do SM: Do chujów sto, jadą, kurwa, tu powinni zblokować, kurwa, wielki zespół, kurwa, najpierw za darmo pieniądze biorą, moje pieniądze z Orlenu, kurwy jebane. I tak powiem, hehe, że połowę załogi Williamsa bym zwolnił w piździec, połowę zarządu, i tu Claire wyjebał, oni sobie tylko, kurwa...
    Co?
    Russell: Hi Robert
    K do R: Dobra, tera kurwa, pierdoli mi jak wywiad udzielam, hehe.
    K do TM: No i co dalej powiem, kurwa.
    TM: Bardzo szczery pan jest
    K: Jestem bardzo wylewny, bo mnie boli, nie? 18 miejsce za 8 lat powrotu, oszukali mnie, banda złodziei brytyjskich, decydentów, kurwa. Takich jak tu chodzą, nie?
    TM: A to, a jakie czasy pan wykręca w tym zespole?
    K: No w tym Williamsie co mi daje? No 1:15 w Monako, to jest też śmiech na sali, a to kurwa, bolid nadsterowny, kurwa, obraca mnie, no i chuj, Dobra!

#kubica #f1 #formula1 #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (16)

2k19 a instagramowe szmule nadal dają jebanie o to kto jak się ubiera i co gorsza robią ludziom zdjęcia z przyczajki jak niektórzy ze #spermochlip i z #przegryw tutaj. Takie zachowania zasługują na publiczny lincz, na wyższym poziomie spierdolenia są już chyba tylko ocieracze ( ͡° ͜ʖ ͡°) #p0lka #logikarozowychpaskow #zalesie pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (44)

I jak ładne kubki nam wyszły? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może by tak jakieś #rozdajo?
    Ale pewnie nie potraficie plusować?

#acleague #assettocorsa #simracing

odpowiedzi (44)