Wpis z mikrobloga

#!$%@? z FIFA oprocz tego, że jestem slaby i golda 3 nigdy nie wbije za mało rzeczy podczas meczui zależy od Ciebie. Co z tego że kryjesz podania jak obrońca którym steruje komputer stoi jak kołek jak przeciwnik wybiega na pozycję
Co z tego że dośrodkowujesz i auba przyjmuje piłkę przed pustą bramka bo przelobowała bramkarza jak uderza piłkę z siłą jak by był na 30 metrze nad bramką co z tego że masz pustą pozycję strzelecka na 20 metrze jak pogba strzela jak by miał 15 siły strzału. Co z tego, że podajesz w prawo pilka nagle wraca do obrony. Co z tego, że VVD ma w #!$%@? wzrostu i sily jak pokonuje go w pokedynku główkowym aguero. Co z tego że znerfili strzały finezyjne jak Neymar na 20 metrze stojąc tyłem do bramki strzela w samo okienko. Co z tego fabinho ma 60 strzałów jak wali Ci gola z 30 metrów w okienko. Co z tego że odbierasz przeciwnikowi piłkę jak i tak 7 razy wraca mu pod nogi prosto na pozycję sam na sam z bramkarzem. Co z tego że lecisz na skrzydle Salahem jak dogania cię z palcem w dupie mendy 81. Co z tego że Pogba jest wielki i silny jak przepycha Cię Fred. Ale gra jest e-sport ready. Na szczęście nie wydałem ani złotówki na FP #fut #fifa19
  • 7
@Nynek: co z tego, że gra nas #!$%@? i momentami jest #!$%@? jak i tak w nią gramy. Mi osobiście gra sprawia dużą przyjemność i czuję z niej fun; fakt, rzucam często #!$%@? na prawo i lewo, ale jakoś trzeba się odstresować.
@PanGrishu pewnie jest w top 100 składem za 200k. Kiedyś wbijalem Golda 3 na spokojnie, dziś walczę o srebro 1. Nie uważam się za słabego gracza, ale też nie pro Playera. I uważam że to gra rucha gracza a nie jest się słabym. Najpierw wygrywasz 4 mecze pod rząd, pozniej 5 dostajesz w dupe. Kiedyś już o tym pisałem, że jak masz wygrać to wygrasz a jak nie to choćbys miał skład
@krzychu_kadetem_tera może źle zrozumiałeś moja wypowiedź. Po prostu czuje ze fifa po prostu pcha gracza żeby wbił co najmniej s1 bądź g3. Jeżeli nie udaje Ci się tego robić to znaczy że przeszkadzasz grze. A mówię tak bo nie jestem jakiś pro a zawsze kończę na g3 bądź g2
@klimczakdamian niestety nie pcha a wręcz przeszkadza. Do stanu 8:6 grało się ok. Zawodnicy i moi i przeciwnika zachowywali się normalnie. Po 3 wygranej z rzędu nagle im #!$%@?, to co pisałem na górze. Najbardziej było to widać jak grałem z gościem co mial w składzie 3 ikony 2 toty i reszta ify i ja oddałem 17 strzałów z czego 13 w bramkę, koło 14 odbiorów i posiadanie na poziomie 56% a