Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ktoś #xboxone #xbox chciałby współdzielić konta?
Pytam mirków nim pójdę w deale z Anonami na reddicie.
Mam Golda na ponad pół roku, Wiedzmina3 i BF1. Przydałaby się GamePass, żeby pograć w Forzę a reszta to już co kto ma i się najwyżej dogadamy.

Przy okazji, żeby nie marnować miejsca, reklamuję serwerek Xboxowych Mirków. Kto chce pogadać lub wspólnie pograć, to zapraszam https://discord.gg/z6YGPSa
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NAGI: W zasadzie to oferujesz starą grę do wyrwania za 50zł, w zamian za relatywnie drogi abonament.
BF1 jest w Game Passie, a golda większość ludzi ma wykupionego na dłuższy okres(a jak komuś szkoda na niego kasy, to pewnie i na GP mu szkoda).
Może być ciężko.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zwanek: BF1 w GamePassie, jesteś pewien?
50zł na PC, na Xa najtaniej bywało 60zł przez Turków, może nie każdemu chce się bawić przez VPNy
Ktoś może mieć GP w skoczy mu się Gold i akurat się skusi.
Po prostu proponuję, najwyżej sam kupię GP, ale Ty stanowczo zbyt pesymistycznie podchodzisz do sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@NAGI: W EA Access - o tym myślałem ale źle napisałem xD
I to nie jest pesymizm tylko realizm., Wiesiek jest stary, tani i popularny(Przez co ograny), a gold to podstawa i ze współdzielonego konta nie dostajesz gierek na własność.
Chyba faktycznie lepiej wyszedłby cię zakup Game Passa na dłuższy okres(bywają fajne promki. Ja dałem 80, czy tam 90 zł za 6msc) i dopiero wtedy oferować konto do współdzielenia za jakieś
  • Odpowiedz