•  

  Stephen Hawking - mija powoli rok od śmierci geniusza naszej ery. Zawsze jak widziałem tego człowieka, ruszało mnie za serce. Dla mnie był i będzie na zawsze wzorem do naśladowania. Jest idealnym przykładem dla osób które cierpią na przewlekłe choroby lub są niepełnosprawne że można...można osiągnąć w życiu sukces mimo kłód jakie życie potrafi rzucić pod nogi i nie tylko dla takich ludzi. Dla każdego z nas. Stephen jest dla mnie symbolem że trzeba walczyć, nie poddawać się a można wszystko osiągnąć do tego z uśmiechem. Wrzucam już w tej chwili niesamowity fragment z odcinka ze Star Trek: TNG w którym Stephen wystąpił jako on sam...jako hologram z przeszłości kiedy jeszcze żył wraz z aktorami którzy zagrali: Alberta Einstein'a oraz Isaac'a Newtona oraz oczywiście androida Data podczas partyjki w pokera. Według mnie takie nagranie gdzie Stephen sobie żartuje, śmieje u boku największych naukowców jest o wiele bardziej wymowne niż jakiś posąg czy pomnik upamiętniający. Wersja po polsku początek odcinka S06E26 (dostępna na netflixie) ale wg. mnie po angielsku ma to dopiero charakter. Fragment z odcinka niżej! Udanego dnia mireczki i mirabelki!

  #ciekawostki #dziendobry #nauka #astronomia #kosmos #swiatnauki #ciekawostkihistoryczne #stephenhawking

  https://youtu.be/nEa7CfPaCRw

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki, ale przypau w banku XDDD

  #heheszki #truestory

  Przychodzi klient lvl 22 z matką i swoją dziewczyną i mówi, że dzisiaj pojawiła się mu jakaś transakcja kartą której nie wykonywał. I, że ktoś pewnie przy bankomacie sczytał, albo z terminalem w autobusie i że złodzieje i hoho. I inba w banku, że bank powinien zabezpieczać karty i że pilnować i że czipy na bankomatach i inne farmazony. Patrzę tam na jego konto i doszlam do tego, że płacone kartą chwilę po północy. "A wtedy to ja już dawno w łóżku leżałem".
  I kurła jak zobaczyłam co to, to prychłam w głowie na cały głos i kminię jak mu to powiedzieć. Więc pytam od razu, czy mogę udzielać informacji przy tych paniach itd. On że luz, spoko. Ale stwierdziłam, że nie będę mu robić wstydu i szybko, dyskretnie na karteczce zapisałam co widzę na ekranie. A tam "Płatność PORNHUB" XDDDDDDDDDDDDDD
  On zobaczył, zmieszał się, już tą kartkę zabiera i gnie i podlatuje jego matka. Wyrywa mu i czyta na głos przy tym pełnym oddziale ludzi "TY AGNIESIU CO TU PISZE PŁATNOŚĆ PORNHUP HURCZE NIE WIEM POCZYTAJ TO". Laska się zaczerwieniła, ogarnęła o co chodzi, gościa zdzieliła wzrokiem, matka też się pokapowała, a wszyscy ludzie w banku oczy na gościa. Laski z obsługi prawie posrane ze śmiechu, a ja udaję pokerową twarz i pytam czy coś jeszcze wyjaśniamy. Ale już nic nie chciał XDDD

  pokaż spoiler historia kumpelki z dziś
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #mecz

  odpowiedzi (2)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Notorycznie słyszę seks swoich rodziców w nocy. Bywało, że znalazłem zużyte gumki na podłodze albo koło ich łóżka. Ciesz się, że jeszcze taka energia między nimi koło pięćdziesiątki, ale nie chce już tego słuchać. Staram się zasnąć i słyszę skrzypienie łóżka, jęki matki i inne dziwne dźwięki. Jak delikatnie im to zakomunikować, żeby wiedzieli, że ja wiem, bo mam 20 lat i nie jest mi to obojętne.

  #pytanie #seks #zwiazki #rodzice #dom #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  pokaż całość

  odpowiedzi (32)