Wpis z mikrobloga

@bigger: mam nietypowe radio stockowe wymiarami i wymiana wiaze sie z duzymi kosztami wiec wolalbym to zostawic na koniec. Czy zatem oplaca sie / jest opcja kupic jakis wzmacniacz i dobre glosniki ? Czy zaczac od radia?
@wte_i_wewte: Robiłem u siebie(megane iii) całe car audio, wygłuszenie,wymiana głośników i subwoofer w bagażnik. Jeśli chcesz poleciec po kosztach to rób wszystko sam, wygłuszenie zrób z mat butylowch, potem pianka akustyczna na plastik od wew, i już fabryka zagra lepiej. Następnie sprawdź jaka moc masz w fabrycznym radiu, jeśli dysponujesz buzdzetem to sygnał z radia puść na wzmacniak i potem na głośniki, Wszystko zależy od budżetu. Czy chcesz coś lepszego w
@wte_i_wewte: Z fabrycznego radia nie wyprowadzisz porządnego sygnału dla wzmacniacza. Będziesz musiał użyć przetwornika hi-input na low-input, a to dość duuuuuuża strata na jakości sygnału. Zmiany w car-audio zacznij jednak od wymiany radia. :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asher1337:
1. Nie, nie mają. Chyba, ze wystepuja wersje naglosnienia z fabrycznym wzmacniaczem, Mazda 6 miala, Mazda 3 nie.
2. Zamiana z sygnalu hi na low zawsze bedzie miala wplyw na dzwiek.
A polecanie zestawu odseparowanego do fabrycznego radia o mocy maks 10-15W to najwiekszy debilizm. #!$%@? sie znasz, wiec sie nie wypowiadaj.
chyba nigdy radia od tylu nie widziałeś oprócz starego golfa


@Asher1337: Pokaż mi fabryczne radio z wyprowadzonym RCA dla line out, zabawa w przerabianie kostki ISO, albo wyprowadzanie sygnału prosto z DACa się nie liczy, radia przystosowane do fabrycznego wzmacniacza (w wyższej wersji audio, tak jak np. BMW, niektóre Mazdy, Volvo też się nie liczą, bo dalej trzeba dorabiać wtyczki). No, dajesz, pokaż mi stockowe radio z kompakta które ma wyjście
@audiokoks: pięknie wyjaśnione. @Asher1337 może pozostań w swoim zaciszu i nie wychylaj się zza krzaka. @wte_i_wewte: Na dzień dobry to wytłumienie tapicerki drzwi i drzwi, dystanse i głośniki. W Mazdzie 2, Mazda postanowiła zmieszać maskę i jako pierwsze poszło audio (głośniki/przewody i radio) Porównując do innych starszych modeli to widać różnicę. Jak będziesz zakładał nowe głosniki i czujesz się na siłach, to zmień przewody, bo cieńka żyłka nadaje się do