Wpis z mikrobloga

To co tu napisze nie jest niczym nowym i nie jeden z nas pisał już o tym. Chodzi mi o napływ gimbazy która siedzi teraz w komentarzach majora. I nawet nie mówię o napływie gimbazy w sensie nowych widzów ale o ludziach którzy nic a nic nie wiedzą co się działo w uniwersum i jakie są jego zasady. Jestem prawie pewny, że ci ludzie nie hejtują meksyka dlatego że coś do niego mają (tacy ludzie są na bank pod jego filmami), tylko uważają go za jakiegoś odwiecznego wroga uniwersum, którego trzeba hejtować bo tak, jednocześnie nie wiedząc kto ma władzę nad kanałem majora i jaki to jest dopiero wróg uniwersum, menel przy tej osobie to jak aniołek jest, wiadomo o kim mówię. A akcja z pisaniem komentarzy pod filmem z czytaniem fake listu skądś tam, że to jest oszustwo itd. to dla mnie zwieńczenie tego #!$%@? do którego doprowadziła jedna osoba, która śmieje się nam teraz w twarz.
Sorry ale musiałem się wyżalić.
#kononowicz #patostreamy
A.....i - To co tu napisze nie jest niczym nowym i nie jeden z nas pisał już o tym. C...

źródło: comment_06EF4kdZYWBdfh9KVICQ1GHhoZrGoj6g.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
uważają go za jakiegoś odwiecznego wroga uniwersum

@Andrzej_Jaroslawski: Tfw osoby oglądające szkolną od czasów Meksyka nie są już nowociotami :|
Btw. Powstał już jakiś zgodny plan działania przeciwko Rafałkowi? Bo na razie to wszyscy mówią że trzeba go #!$%@?ć, wszyscy mają pomysły, a planu i grupy operacyjnej wciąż brak :v
@Zwanek: jedyny i mogący coś zdziałać plan to ban dla majora. Każdy prędzej czy później to przyzna nic innnego nie zadziała. Wtedy na bank spora część gimbów odpadnie na jakiś czas, a szkolna pczuje respekt do paczek i listów
PS
Chyba że ktoś ma takie dojścia i wpływ na menela że jest wstanie wrzucić na kanał jora film gdzie czarne rude dziecko z pejsami krzyczące o tym że chce zmienić płeć
@nexinsky: Fiedorczuk ostatnią nadzieją uniwersum? Tylko poprzez jego negatywne nastawienie do Rafałka i obecnego jeszcze w tamtym czasie Dominika. W innym wypadku to ciągle osoba nastawiona na realizację lajtów, które są bezpośrednią przyczyną napływu gimbusów. PLUS - faworyzował Kristofa, a redaktor powinien być obiektywny, przypominam.
@William2290: Przecież zbanowanie kanału nie zmieni nic poza tym, że nie da się później żadnego filmu znaleźć. W co ty w ogóle wierzysz xD
Ile razy YT to przerabiał? Rafałek założy mu nowe konto, wieść szybko się rozejdzie i znowu będzie miał tyle samo widzów. Jedynie supukcji mu ubędzie, bo martwe konta zostaną odfiltrowane ;v
I pomijam już fakt, że przegenialny plan(xD) wykopków na #!$%@? kanału polega na masowym zgłaszaniu, co
@AnielskieOczka: Fiedorczuk był szansą na zepchnięcie kontrolującego wszystkiego Rafałka. Jego kontent nie był najlepszy (mam wrażenie że faktycznie nieco przypominał patostreamerów), ale nadal uważam że lepsze to niż to co robi Rafałek - komercjalizacja uniwersum to najgorsze, co może się stać dla fanów oldskulowego klimatu.