Wpis z mikrobloga

I znów ten najtrudniejszy moment tygodnia - wieczór niedzielny. A już dodatkowo trzecia rocznica brutalnego blackpillu na mnie. I ta dobijająca świadomość, że minał kolejny weekend, Julki Patrycje Natalki Kasie Basie Weroniczki, konkretniej mówiąc p0lki nabolcowały się z chadami-180 Kamilami, Oskarami, Erykami i innymi i teraz pełne energii wkroczą w kolejny tydzień. A ja kolejny weekend przesiedziałem w piwnicy, w której nikt nie zobaczy mojego #!$%@? w postaci karłowatości 168,5cm, polackiego ryjca 1/10 i zakoli. W piwnicy, w której nie będę musiał obserwować szczęśliwych normików trzymających się za rękę, całujacych się, korzystających z życia, czegoś czego ja przez urodzenie się kaleką nigdy nie doświadczę. A w piwnicy jak zwykle grałem w polską dynamiczną grę MMORPG w której można grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem). A na domiar złego rozpoczynają się ferie. A to już jest tak beznadziejny temat, że w sumie to już nawet nic nie będę mówił.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
Pobierz k.....y - I znów ten najtrudniejszy moment tygodnia - wieczór niedzielny. A już dodat...
źródło: comment_JbGAUGCnNBFOaYVArLnt66TUcZHzH4ut.jpg
  • 17