Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  telewizja odkrywa memy xD
  przed państwem najnowszy mem
  istna świeżynka - pieseł

  #telewizja #zenada #heheszki #gowno #cringe

  odpowiedzi (58)

 • avatar

  Proszę państwa, magowie będą tworzyć tutaj Magiczną Barierę. Tutaj mamy z 12 magów, kurwa jest ich dużo, no jest ich kurwa dużo. Zaklęcie może z bliska zobaczycie jego stan techniczny, zajebisty kurwa. Sprzedaż kurwa Pyrokar z Klasztoru, pytajcie o Kamienie Ogniskujące. Kurwa, Almanach żem opluł aż. No proszę państwa sami magowie. Chuj kurwa stan idealny. Dobra zaklęcie nowe, no i pan Xardas no kurwa i lecimy arcymagu. Dawaj Xardas. Dawaj Xardas to już się zapisuje!

  Ej kurwa coś zakłóca delikatną strukturę zaklęcia.

  Chuj z zaklęciem, dawaj.

  Nie, kurwa trzeba naprawić hehe.

  AŁA KURWA RZECZYWIŚCIE. KURWA, ZOSTALIŚMY UWIĘZIENI WE WŁASNYM DZIELE. AŁA WIĘŹNIOWIE WYKORZYSTALI MOMENT KONSTERNACJI. KOPALNIE W RĘKACH WIĘŹNIÓW AŁA.

  O kuurwa, co ty żeś odjebał Xardas?

  #gothic #heheszki #pdk #niemoje #gry
  pokaż całość

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  Hej! Dziś zapraszam Was do prostego przepisu na buffalo wings - ostre chrupiące skrzydełka z kurczaka, które są hitem super bowl. Buffalo wings wygrały ostatnią ankietę zdobywając ponad 20% głosów.

  Dziś też małe ogłoszenie i pytanie do Was. Proszę czytajcie niżej:

  W ciągu ostatnich miesięcy od kilkorga z Was dostałem wiadomości z pytaniem o fizyczną książkę z przepisami #KuchniaMG78, taką którą można zabrać ze sobą do kuchni lub, którą można komuś podarować.

  Powiem szczerze, że pomysł pomysł mi się całkiem spodobał i chciałbym go zrealizować.

  W książce chciałbym umieścić część przepisów, które już zostały opublikowane oraz część nowych przepisów. Nie chcę ograniczać treści dlategochciałbym aby wszystkie przepisy z książki były dostępne na stronie tak jak dotychczas.

  Wiem, że to dziwny pomysł bo większość twórców kiedy wydaje książkę, kurs czy cośtam innego to raczej ogranicza treści, które publikuje do wszystkich. Ja nie chciałbym jednak tego robić bo tworzenie dla was przepisów sprawia mi dużą radość i ciesze się kiedy dostaje od Was prywatne wiadomości, maile czy pozytywne komentarze :)

  Aby wydać książkę muszę jednak wiedzieć czy to ma jakiś sens i czy chętnych aby ją kupić byłoby więcej niż te parę osób, które do mnie napisały. Szczególnie cenne w tym kontekście byłby osoby, które chciałby kupić preorder, którego sprzedaż pomogłaby sfinansować skład, korekty i inne elementy procesu wydawniczego. Z wstępnych kalkulacji aby wydanie książki jakoś się domykało i miała przyzwoitą jakość jej cena powinna wynosić około 35 złotych.

  Jeśli chcielibyście abym taką książkę wydał i bylibyście zainteresowani jej kupnem to proszę o plusowanie odpowiedniego komentarza poniżej.

  Pozdrawiam!

  _____________________________________

  PS

  #kuchniamg78 - jeśli ktoś chce to zapraszam również do śledzenia tagu z przepisami :)

  Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
  Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
  pokaż całość

  odpowiedzi (149)