Wpis z mikrobloga

@Xeleremegue: @a2k__: i tak i nie. Ja nauczylem sie grac na myszce paladynem i w zupelnosci wystarczaly mi 3 hoty przypisane. Ed uzywa duzo wiecej czarow/run + poty, wiec myszke trzeba traktowac jako dodatek a nie jak sposob na gre. Warto to zaznaczyc bo myszka wygodna ale teraz jestem uposledzonym edem :D
@a2k__: granie edem z myszką to jest najpiekniejsza czynnosc na swiecie <3 jak chcesz szybko grac i sie nie martwic to kup sobie na start hajs, nie przesadzaj z sd bo potem mlvl kuleje - jak moj, ale ja mam to gdzies. Nie daj sie przekonac na palka, jest ich pelno, tylko ed <3
@a2k__: > Nie mam drużynki do expa, a tak to będziemy prawie samowystarczalni.
Jak znajdzie eka to pójdziesz w odstawkę, ek + ed to duo samowystarczalne :)
Też polecam myszkę z 12 hotkeyami i niech robi runki na softach i ringach, dobrze jest też mieć postać rp która zarabia na ed no chyba że bogaty i kupuje cc ^^
@a2k__: Spróbuj zagrać z chat off i chodzić na WSAD. Skosy masz na Q E Z C, a R F T G H V B możesz przypisać do dowolnych hotów i całkiem wygodnie po nie sięgać. Target zaznaczasz spacją. Przy takim konfigu myszka u mnie służy tylko do loocenia (na eku) i do rzucania run (na magach).