•  

Lurker - oaza wolnej myśli, to ci co reklamowali się, że u nich nie ma upośledzonej moderacji jak na wykopie xD

Dziwnym trafem dostaję bana za "promowanie patostreamów" na 100 lat po napisaniu posta krytycznego wobec administracji i drogi jaką zmierza serwis.

Co mówi regulamin na temat patostreamów?

Portal nie akceptuje zjawiska patostreamingu, wszelkie znaleziska i wpisy dotyczące patostreamerów będą usuwane. Użytkownik, który nagminnie dodaje takie treści będzie banowany.

Ok, spoko, ale sęk w tym, że nie napisałem ani jednego posta ani komentarza o patostreamach ( każdy może sobie sprawdzić wchodząc na profil - https://www.lurker.pl/u/Nizarlak/komentarze , a jedyne co 'przewiniłem' to miałem zdjęcie Kononowicza w avatarze o czym regulamin nie wspomina. Poza tym gdy zakładałem tam konto i ustawiałem avatar, to takowy regulamin z tym podpunktem nie istniał, więc dziwnym zbiegiem okoliczności moje konto z tym ohydnym zdjęciem w avatarze przetrwało prawie 2 tygodnie i zostało zbanowane dopiero po krytycznym komentarzu wobec administracji.

Może coś przegapiłęm, ale do tej pory widziałem
    – usuwanie hashów niezgodnych z światopoglądem administracji
    – powertripy ze strony jednego administratora
    – banowanie za minusowanie postów
    – banowanie według osobistej sympatii administratora
    – zmiany tytułów znalezisk przez moderatorów
    Jak na taki młody serwis, to nie zapowiada się zbyt dobrze.

Oczywiście kilka minut później zostałem także wykickowany z ich serwera discord gdzie chciałem ustalić za co otrzymałem bana.
    Także jeśli ktoś myślał, że powstała jakaś alternatywa dla wykopu gdzie nie panuje cenzura i arbitralność decyzji, a administracja nie robi sobie power tripów, to musi szukać innego portalu.

#lurker

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Powiem wam że ostatnio mam coś takiego w życiu, że doceniam takie naprawdę podstawowe rzeczy. Teraz na przykład sobie wzięłam długi prysznic i leżę sobie w ciepłym łóżku i jest super, a pomyślcie że tyle osób na świecie nie ma takiej możliwości, nie ma ciepłej wody w kranie, nie mówiąc o jakiejkolwiek wodzie... Mogliśmy się urodzić w największej dziurze na Ziemi, w jakichś syfiastych Indiach czy po środku jakiejś wiochy w Afryce... Coraz częściej łapie się na tym, że jestem zajebiście wdzięczna, że mam co jeść, że mam gdzie spać, że mogę robić co chcę tak naprawdę, bo tak naprawdę mogło nie być tak super i mogłabym w tym momencie np. spierdalać na drzewo przed wężem, a nie mam tego problemu. pokaż całość

odpowiedzi (35)

Mirki. Moja różowa jest fanką fallouta. Co myślicie o takim prezencie dla niej?
    Robione ręcznie przeze mnie :)

#fallout #diy #gry

odpowiedzi (41)

Ronaldo i Messi są jak dupa i cycki. Jedni wolą jedno, drudzy wolą drugie, a prawdziwi mężczyźni doceniają jedno i drugie.
    #pilkanozna #heheszki #mecz #humor

odpowiedzi (20)