Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie Mirabelki, bo to właśnie do Was kieruje ten post. Od kilku miesięcy przeglądam sobie wykop, a że nie mam konta, to chcąc nie chcąc trafiam na wysrywy zakompleksionych chłopaczków z tagu #przegryw. Średnio 1410 razy dziennie czytam o tych mitycznych CHADACH, o P O T Ę Ż N E J lini szczęki i że jak tego nie masz, to w ogóle nie startuj do dziewczyny, bo nie masz szans. Tak się składa, że ja sam mam trochę cofnietą szczękę, ale że mam też ładną mordę, to nigdy nie miałem problemu z dziewczynami. Na tinderze dużo par, z domu wychodzę rzadko, ale zdarzało się, i wciąż się zdarza, że podrywały mnie ładne Panie. Co więcej, przez 21 lat życia nikt, dosłownie nikt, nie zwrócił mi uwagi, że z moją szczęką jest coś nie tak-ani kumple, ani koleżanki, ani dziewczyny z którymi się spotykałem. Dopiero odkąd zacząłem lurkować wykop zrobiły mi się z tego powodu drobne kompleksy i niedawno powiedziałem o tym mojej różowej. Na początku była zdziwiona, że w ogóle o czymś takim wspomniałem, później przeczytałem jej kilka takich wysrywów i po salwie śmiechu stwierdziła, żebym nie słuchał tych idiotów. Wy faktycznie zwracacie na to aż taką uwagę i dzielicie nas na chadów i przegrywów, czy po prostu mam w życiu szczęście i trafiam na same normalne dziewczyny? Bo jeśli to drugie, to zaraz się oświadczam mojej różowej.
#rozowepaski #zwiazki #gownowpis

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Twoja dziewczyna to ta z gatunku "jestem inna niż wszystkie". Będzie ci mówiła , że nie zwraca uwagi na te pierdoły ale jak się pojawi Chad z silnie zarysowaną linią szczęki , wydatnymi koścmi policzkowymi i gęstymi włosami to powie ci tylko "nasze uczucie się wypaliło , nie czuje juz tego co kiedys". Najśmieszniejsze w tym wszystkim będzie to , że ona nie będzie sobie nawet zdawać sprawy z tego
@arek4444: rozumiem, że to samo twierdzisz jako facet o facetach. Że lecą na genetycznie lepsze osobniczki z dużym cycem i dużą dupą, bo te wydają się być lepiej przystosowane do dawania potomstwa. W takim razie małe cycki są na przegranej pozycji jak źle zarysowana szczęka?
@kt13: Nie , tak nie jest. Mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet mają większą skłonność do przywiązania. Szczególnie podczas seksu w ich mózgach wytwarza się hormon zwany oksytocyną który zwiększa przywiązanie do partnerki i chęć bycia z nią blisko. Poza tym mężczyźni mają umiejętność obdarzania innych miłością w sensie duchowym co zauważyli już starożytni filozofowie. Kobieta zaś może doznać tylko 3 rodzajów miłości czyli:
- miłość zwierzęcą , do genetycznie dobrego mężczyzny
@AnonimoweMirkoWyznania oczywiście, że na to nie patrzymy, ale wykop to zagłębie idiotów, którzy muszą usprawiedliwić jakoś to, że są sami. Najlepiej czymś, na co nie mają wpływu, jak hm... Linia szczęki :D to jest tak absurdalne, ale to wykop. Najgorsze, że niektórzy naprawdę w to wierzą :(