Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #niebieskiepaski #przyjazn
Nie za bardzo wiem, jak zacząć, więc przepraszam z góry, jeśli będzie chaotycznie.
Mam 19 lat, kilka miesięcy temu zerwałam ze swoim pierwszym chłopakiem, z którym byłam 4 lata. Te kilka miesięcy wystarczyło, żeby się otrząsnąć i pobyć "sama ze sobą". Coraz bardziej zaczynam czuć samotność, tym bardziej, że podczas związku zaniedbałam znajomych. Chciałabym poznać kogoś nowego, niekoniecznie do związku, niekoniecznie mężczyznę, "wyjść do ludzi" (XD). Problem polega na tym, że jestem nieśmiała. Nie chcę nic nie robić i po prostu czekać, aż ktoś się trafi, chciałabym zdziałać coś sama. Tylko że zupełnie nie wiem jak, do tej pory wszystkich poznawałam w szkole albo przez znajomych.
Mieszkam w małym mieście, które umiera nocą, zainteresowania mam raczej typowo domowe, które nie wymagają interakcji z człowiekiem. Także pytanie zasadnicze: jak się poznaje ludzi? XD Mirko, pomusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 8
b36d1a1b0b: @Nocnik123: nie mam problemów z figurą, wyglądem, ani ogólnie z dbaniem o siebie ;P @Imnotokej: piękne XD
@MissN0b0dy: internetowych znajomych mam, a jeśli chodzi o przenoszenie internetowych znajomości do rzeczywistości, to raz w życiu się z kimś spotkałam, ale żeby pomóc z chorym psem XD no i nie znam za bardzo takich aplikacji, gdzie mogłabym poznać kogoś z okolicy (tindera wolałabym uniknąć XD). Znasz może jakieś, ale