•  

Dzisiaj zamęczę was gorzkimi żalami na temat kilku rzeczy, które mnie rozbawiły lub wkurzyły na mirko.
    Na tagu historia udziela się jakiś turbosłowiański ruski troll spamiący "słowiańskimi księżniczkami" z Syberii (XD), albo śmiałym twierdzeniem o spowodowaniu rewolucji październikowej przez interwencję amerykańską w 1918 (czyli już po interwencji, zresztą burgery wspierały tam białych) i porywali dzieci do zbierania krewetek. Ponadto wieczny spam jakimiś monetami z Bizancjum opisanymi jako wielkomorawskie.
    Drugą zabawną kwestią są typy w teorii walczący o wolnośc słowa czy mówiący o złej poprawności politycznej (której jestem przeciwnikiem, każdy powinien mieć prawo wyrazić swoje zdanie o ile będzie jakkolwiek merytoryczne i nie będzie zwykłym ad personam, to jedyny powód dla którego używam czarną listę, tylko w przypadku dzbanów, którzy raczej merytorycznej dyskusji nie poprowadzą), a którzy w praktyce chcieliby wszystko cenzurować i banować za lubienie tego wszystkiego, czego oni nie lubią. Są jeszcze smutni ludzie, którzy zgłaszają nasze wpisy, zapewne ze zwykłej niechęci (bo jakby go tak radziły obrazki z rasa, to po prostu dałby tag na czarno) lub wyżycia się za swoje niepowodzenia. Są jeszcze przegrywy (udzielający się tam), którzy tutaj przychodzą i nas wyzywają od najgorszych. No sorry, tutaj przynajmniej nie ma mizgoinii tak wielkiej, jak na tamtym tagu. Tu raczej mało kto traktuje oszołomów pokroju Kotońskiego na poważnie i tu raczej mało kto zwala winę na swój wzrost czy zakola XD Problem u nich leży w innych kwestiach. Jakbym był kobietą to też nie chciałbym być w relacji z typem wierzącym w ludobójstwo białych za pomocą reklam kondomów i warsztatów językowych.
    Jeśli przeszedłeś przez mój bełkot to gratuluję, ja sam zapewne bym tego nie dokonał. Musiałem uzewnętrznić moje spostrzeżenia na jeden z tych tagów na mirko, gdzie jednak sporo ludzi ma dość RiGCzu. Obrazek nie ma za dużo wspólnego z moją ścianą tekstu, prędzej ten klasyk, chociaż i tak nie do końca bo odnosi się do zupełnie innego okresu. Ale kogo to obchodzi ))¯_(ツ)_/¯

pokaż spoiler PS mam w dupie nocną, bo jej nie uznaję.

#randomanimeshit #originalcharacter #girlsandguns #anime #

•  

@Czokolad: dlatego przeglądam w sumie tylko zakładkę "Mój wykop", praktycznie ominęła mnie dzięki temu afera z pedofilią na wypoku ¯\_(ツ)_/¯

•  

turbosłowiański ruski troll spamiący "słowiańskimi księżniczkami" z Syberii (XD), albo śmiałym twierdzeniem o spowodowaniu rewolucji październikowej przez interwencję amerykańską w 1918 (czyli już po interwencji, zresztą burgery wspierały tam białych) i porywali dzieci do zbierania krewetek. Ponadto wieczny spam jakimiś monetami z Bizancjum opisanymi jako wielkomorawskie.

@Czokolad: Binuska jest jedyna w swoim rodzaju. Jeszcze spamuje Nysą i głosi, że "Nysa to taki słowiański Rzym".
      Na miejscu Urzędu Miasta w Nysie to bym ją serio zatrudnił do promocji xD

•  

@Czokolad: Łączę się w bólu. Powyższe kwestie można by rozwiązać kilkoma sprytnymi sztuczkami.

Poznaj jak poprawić wykop... Białek tego nienawidzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler 1. Czarna lista która zamiast blokować podgląd na trolla blokuje podgląd trolla na Ciebie.

Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. To że sobie oczy zakryjesz, nie spowoduje że wyłapiesz strzała od typa w ciemnej bramie. Jak typ z bramy nigdy ciebie nie zobaczy to nie ma co atakować. Analogia taka.

pokaż spoiler 2. Jawne zgłoszenia. Ktoś kto zgłasza podpisuje się pod tym. To powinno ukrócić praktykę zgłoszeń z dupy.

Nawet skarbówka wywala anonimowe donosy "na sąsiada" do kosza. Wykop wygląda przy tym jak przedszkole a nie portal.

pokaż spoiler 3. Jawni moderatorzy... nie posługujący się papierami o inwalidztwie.

Jak by nie patrzeć. Za syf odpowiada moderacja i jej poglądy (w tym te osobiste). Skutki są widoczne codziennie. Jeden otrzymuje bana z dupy za "nienawiść" czy "nieodpowiednie treści" (cudzysłowy celowe) bo mode nie podziela poglądów. Inny ujek max dostanie tydzień bana za notoryczne multi / manipulacje / spam ... ale mode go lubi bo od 6 rano wpierdala politykę.

pokaż spoiler 4. Zaryzykował bym i pozbył się minusów w komciach... rozwiązanie jak z mikro.

Wiem, że pewien elfik wolał by odwrotnie wstawić minusy na mikro jak w komentarzach... geniusz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sama idea jednak za rozwiązaniem z mikro ma na celu zachęcić do podzielenia się swoją myślą a nie dyskredytowania odmiennego zdania. Słabe komentarze po prostu by miały mniej głosów od lepszych... czyli sposób oceniania pozostał by identyczny.

pokaż spoiler 5. neuropa powinna być zniszcona

Wsadzona w rakietę z Kazachstanu i wy... w kosmos.

pokaż spoiler Ty nocnej nie uznajesz. Ja już spierdoliłem sobie wewnętrzny zegar biologiczny więc jej zwyczajnie nie rozpoznaję XD

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Polska to chlew obsrany gównem.

Dostałam mandat za przejście na czerwonym... dla samochodów. Na światłach, gdzie nie ma żadnego zagrożenia, bo widać wszystkie samochody i że stoją. 300m od przejścia (trzeba iść dookoła idąc do przejścia, żeby dotrzeć do celu).
    Rozglądałam się zanim przeszłam, a policjant do mnie "trzeba się rozglądać". Nie było żadnego zagrożenia życia. Zero. Null. Polska to chlew. Obsrany gównem. Z gównianym prawem, dla debili.
    I jest tym gównem dlatego, że nikt nie bierze odpowiedzialności za siebie. Jeśli ja chce się zabić pod kołami - to jest to moja decyzja, moja odpowiedzialność, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo. A Polska robi z ciebie debila. Nie, nie umiesz przechodzić przez ulicę, my cię nauczymy. Mandatem!
    Policja w tym kraju to też śmiech na sali. W UK - dzień dobry, czy możemy Pani pomóc (uśmiech). W PL - "proszę się wylegitymować, pani tutaj mieszka? Czy to na pewno jest pani adres stałego pobytu?" (Bo jak nie jest to popełnia pani kolejne przestępstwo hehe chuj, że ceny mieszkań są wyjebane w kosmos i pani nie stać! Ma pani kupić mieszkanie i się tu zameldować!".

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskatochlewobsranygownem #polskatochorykraj #patriotyzm
    pokaż całość

odpowiedzi (123)

Musiałem, bo kwikłem bardziej niż powinienem #elektryka

odpowiedzi (8)

Popełniłem małą przeróbkę, zapraszam do uśmiechu pod nosem. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #humor #zwierzaczki #konie #koniary #kalkazreddita

GFY

odpowiedzi (10)