Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wyobraźcie sobie Piątka strzelającego gola Izraelowi celebrującego swoją cieszynką xD
    #pilkanozna #mecz #heheszki

odpowiedzi (29)

Ale mam reklame orlen cafe
    >Jakis randomowy typ wchodzi na stacje wiadomo paliwko to tamto sramto i hot doga jeszcze
    >Typiara sprawdza czy parówki ciepłe i pada jedno cholernie wazne pytanie.
    >Bez zastanowienia bierze czostnkowy
    >NIE MA
    >Facet jest wyraznie zmieszany
    >Kurnia co by tu
    >I wtedy na stacje wchodzi robert kubica, usmiecha i kladzie sos czostnkowy na ladzie mówiac - już wrucił.
    >Ujecie na goscia który idzie do auta ze swoim ulubionym hot dogiem.
    >Polecam Robert Kubica

autor @DzesikaMiczibata
    #f1 #kubica #pasta
    pokaż całość

odpowiedzi (16)

Uwielbiam współczesną medycynę. Za mniej więcej tydzień przyjdzie na świat moja córka. Cała ciąża szła wzorowo, ale na koniec okazało się że owinęła się pępowiną i ułożyła tak, że jeszcze 80 lat temu poród skończyłby się tragicznie, a może nawet podwójną tragedią. A w dzisiejszych czasach? Wszystko wiadomo z wyprzedzeniem, dzięki czemu lekarze dozorują stan matki i dziecka, oraz podjęli próby obrotu. Niestety z uwagi na pępowinę nie udało się, więc żona po prostu została skierowana na cesarkę, a my w międzyczasie mamy dozorować serce małej za pomocą domowego KTG. Wszystko pod kontrolą, z praktycznie 99% pewnością że wszystko skończy się dobrze.

Ale przyjdzie pewnie zaraz jakiś przedstawiciel #antyszczepionkowcy i zacznie pieprzyć że współczesna medycyna to big pharma tylko i wyciąganie kasy kosztem zdrowia, później pewnie zjawi się jakaś #madka i zacznie coś bredzić że "tylko porody naturalne w domu, bo łapiduchy nic nie wiedzom!!!!11oneone".

Cóż, każdy ma prawo do swojego zdania. A ja w sumie mogę tylko w duchu dziękować inżynierom z programu Apollo, którzy opracowali USG na potrzeby badania konstrukcji statków kosmicznych.

#medycyna #ciaza #wychowamjakswoje
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (133)