•  

@yuim: Jeżeli Platforma nie odstrzeli Schetyny i Kopaczowej to nie wróżę im nic dobrego. Obstawiam, że to nawet Biedroń może być drugą siłą polityczną po kolejnych parlamentarych. Jak jeszcze Tusk odpali jakąś nową inicjatywę, to obstawiam, że mogą mieć problem, co by 10% przekroczyć ;).

•  

@yuim: czyli Wiosna Biedronia to sposób na wypchnięcie PSL i Kukiza z dużej polityki oraz prosta droga do zakonserwowania w niebycie SLD i ostatecznego unicestwienia rakowiska pt. Razem. Spoko

•  

@yuim: Wiosna zeżarła Korwina?

•  

@4tek: zobaczymy w jaki sposób wystartują w wyborach bo jeszcze to nie jest wiadome. Jakbym miał obstawiać co z całą pewnością wyleci z polityki to postawiłbym na Kukiza.

@musztym: masz 1% głosów na inne partie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Maliszak: PO miało ostatnio dużą dyscyplinę w chowaniu swoich kretynów - zauważ, że Kopacz (ale też pomniejsze ananasy pokroju Szczerby czy Gajewskiej) - byli dość dobrze zadekowani. Problem w tym, że wypuścisz ich tylko na chwilę i robią pożar. Odnośnie Tuska - zastanawiam się, czy powierzenie partyjnego przywództwa pani Ewie nie było obliczone na zakończenie tego projektu i granie na wodzowski autorytet Donalda, do którego elektorat miał być lepiej przyklejony niż do skompromitowanego sztandaru PO. Namieszał Schetyna i "antypisi" wyborcy mają dziś problemy poznawcze ¯\_(ツ)_/¯

•  

@Maliszak:

Obstawiam, że to nawet Biedroń może być drugą siłą polityczną po kolejnych parlamentarych

Pisałem w innym miejscu, że ja sondaże na tym etapie traktuję trochę jako ciekawostkę. Moim zdaniem musi to wszystko trochę okrzepnąć i w połowie marca będą bardziej wiarygodne. Więc na chwilę obecną nie podniecałbym się za bardzo procentami u Biedronia.

Jak jeszcze Tusk odpali jakąś nową inicjatywę, to obstawiam, że mogą mieć problem, co by 10% przekroczyć ;).

Wątpię, że będzie grał przeciwko PO.

•  

@yuim: a niby skad bedzie czerpal swoj elektorat jak nie z po?

+: jakup
    •  

@Stricte89: nawet nie wiadomo co Tusk kombinuje, z tego co czytałem to nie ma byc konkurencja dla PO.

Ja to jednak bardziej widzę jako jakąś kolejną inicjatywę parasolową. Czyli inicjatywę, która próbowałaby zebrać wszystkie środowiska polityczne razem. Póki co wydaje się być mało prawdopodobne, by miał z tego powstać jakiś projekt stricte partyjny, jakieś nowe ugrupowanie. Dobrze, że z różnych stron prowadzane są działania zmierzające do integracji środowisk opozycyjnych.

https://natemat.pl/263415,czym-bedzie-ruch-4-czerwca-joanna-mucha-o-scenariuszach-powrotu-tuska

•  

Odnośnie Tuska - zastanawiam się, czy powierzenie partyjnego przywództwa pani Ewie nie było obliczone na zakończenie tego projektu i granie na wodzowski autorytet Donalda, do którego elektorat miał być lepiej przyklejony niż do skompromitowanego sztandaru PO. Namieszał Schetyna i "antypisi" wyborcy mają dziś problemy poznawcze ¯_(ツ)_/¯

@4tek: prawdopodobnie tak właśnie jest

•  

@Walther00: sęk w tym, że nowa partia pod auspicjami Tuska celować może tylko w tych samych wyborców, co PO. Przy wciąż żywotnej Platformie będzie to bolesne kopanie się po kostkach pomiędzy Grzesiem i Donaldem.

•  

@yuim: Coś mało elektoratu PiSu do Biedronia przepłynęło, a po tych obietnicach to powinno więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: JV44
    •  

@jjnk: też myslałem, że bedzie więcej. Tak jak pisałem wyżej, ja tych sondaży nie traktuję poważnie w tym momencie, dajmy im z miesiąc na okrzepnięcie.

•  

@yuim: PiS po aferze ze Srebrną dalej ma 37% poparcia?

•  

@le_waq: zgadza się. Natomiast te sondaże moim zdaniem nie mają nic wspólnego z wynikiem w eurowyborach. Na chwilę obecną nie wiadomo jak wystartuje SLD, Nowoczesna i PSL. Gwiazdowski dopiero startuje z partią, a Korwinowi partia właśnie zaczęła się sypać. Grillowanie PiSu dopiero się rozkręca. W takich warunkach ciężko podchodzić do tych sondaży na poważnie.

•  

Korwinowi partia właśnie zaczęła się sypać.

@yuim: coś nowego? Bo odkąd się bratają z RN to przestałem śledzić

•  

@Doman_60: cyrk z rejestracją nazwy, po wczorajszym wyroku sądu wygląda że nie będą mieli dofinansowania z budżetu. Głośno było wczoraj o tym

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Halo wykop. Miesiąc temu złożyłem cv w firmie informatycznej jako instalator sieci. Szef powiedział że bierze mnie na kilka dni jako pomocnika zobaczymy jak to będzie wyglądać jak się będzie podobać to podpiszemy umowę itp. Od pierwszego dnia strasznie mnie ganiano i męczono. Mimo braku badań kazano mi latać po drabinach i dachach. Mam z tego wszystkiego zdjęcia bo od początku mi śmierdziala cala sprawa. Chodziłem dwa tygodnie do roboty a szef mówił że spoko spoko umowę któregoś dnia tam dogadamy. Po dwóch tygodniach zaczęło mi się nie podobać bo robiłem tam wszystko, nawet zamiatalem podłogi. Powiedziałem szefowi że rezygnuję jednak czekam na moje wynagrodzenie i się pożegnamy. Szef powiedział że mi za to nie zapłaci. Czy mogę się gdzieś zgłosić, pokazać co kazano mi wykonywać mimo że nie przeszedłem żadnych badań? Iść z tym na policję?
    #pracbaza #praca #pieniadze #informatyka
    pokaż całość

odpowiedzi (39)

Pozdrowienia z kursu i egzaminu na UAVO VLOS u @IRONSKY_UAVTechnology:
    Polecam tego Wykopowicza :))

P.S. Teraz poleca bany z drona ;)

#uavo #vlos #drony #wykop #dji

odpowiedzi (54)

Jakie są najgorsze powiedzenia rodziców oznaczające porażke wychowawczą? Zaczynam

pokaż spoiler Nie pyskuj

#kiciochpyta

odpowiedzi (189)