Wpis z mikrobloga

Chyba po raz pierwszy doświadczyłem paraliżu sennego. Przebudziłem się, a przynajmniej tak mi się wydawało. Słyszę, że ktoś otwiera drzwi i wchodzi do mojego pokoju, leżałem na boku tyłem do drzwi więc nic nie widziałem. Zignorowałem to. Po chwili słyszę, że coś się zbliża do łóżka, przesuwa krzesło. Już w lekkim stresie xD próbuje się odwrócić ale nie mogę. Leże na boku i nie mogę zmienić pozycji, ale czuje że jestem w pełni świadomy jakbym nie spał. Czuje że to coś kładzie się na łóżko obok mnie, po chwili czuje dotyk na ramieniu. Panika mocno i po chwili myśl, że to może jest ten cały paraliż senny xD Czuje dotyk nie mogę wykonać żadnego ruchu, po chwili kątem oka widzę nad sobą postać, ubraną na jasno z twarzą zupełnie czarną, której włosy zlewały się w całości z twarzą i przypominały coś jak węże na głowie meduzy nie wiem jak to inaczej opisać xd kto grał w heroes ten wie o co mniej więcej mi chodzi. Z jednej strony czułem srogi strach z drugiej fascynację i ciekawość tego co się dzieje, o ile to był faktycznie paraliż senny, a nie jakieś paranormalne gówno które zacznie nawiedzać mnie regularnie xD #sen #niewiemjaktootagowac #paralizsenny #duchy
  • 4