Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pamiętajcie mireczki o schowaniu sanek do piwnic. Szanujcie wspólną przestrzeń.

#polska #polskiedomy #mieszkanie #sasiedzi

odpowiedzi (49)

Uwielbiam współczesną medycynę. Za mniej więcej tydzień przyjdzie na świat moja córka. Cała ciąża szła wzorowo, ale na koniec okazało się że owinęła się pępowiną i ułożyła tak, że jeszcze 80 lat temu poród skończyłby się tragicznie, a może nawet podwójną tragedią. A w dzisiejszych czasach? Wszystko wiadomo z wyprzedzeniem, dzięki czemu lekarze dozorują stan matki i dziecka, oraz podjęli próby obrotu. Niestety z uwagi na pępowinę nie udało się, więc żona po prostu została skierowana na cesarkę, a my w międzyczasie mamy dozorować serce małej za pomocą domowego KTG. Wszystko pod kontrolą, z praktycznie 99% pewnością że wszystko skończy się dobrze.

Ale przyjdzie pewnie zaraz jakiś przedstawiciel #antyszczepionkowcy i zacznie pieprzyć że współczesna medycyna to big pharma tylko i wyciąganie kasy kosztem zdrowia, później pewnie zjawi się jakaś #madka i zacznie coś bredzić że "tylko porody naturalne w domu, bo łapiduchy nic nie wiedzom!!!!11oneone".

Cóż, każdy ma prawo do swojego zdania. A ja w sumie mogę tylko w duchu dziękować inżynierom z programu Apollo, którzy opracowali USG na potrzeby badania konstrukcji statków kosmicznych.

#medycyna #ciaza #wychowamjakswoje
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (133)

Wkurza mnie to narzekanie na Brzęczka że wystawił chorego Milika zamiast zdrowego Piątka.
    Dobrego selekcjonera poznaje się po tym, że widzi więcej niż inni, że pozornie głupie rozwiązania okazują się strzałem w 10tkę.
    Austria to nasz najpoważniejszy rywal w grupie, wszyscy ci zawodnicy mieli styczność z chorym Milikiem. Te kilka dni to akurat wystarczający czas, by infekcja u rywali się rozwinęła, dzięki czemu z Izraelem pół drużyny będzie narzekać na gorączkę.

Zobaczymy, co będziecie pisać po następnym meczu, gdy Austriacy zgubią punkty, a tymczasem dajcie w spokoju pracować wizjonerom.

#mecz #pilkanozna #reprezentacja
    pokaż całość

odpowiedzi (13)