Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jedziemy z #rozdajo !
    Do wygrania jedno z krzeseł ze zdjęcia.
    Zasady:
    1) Plusujesz ten wpis.
    2) Plusujesz komentarz z krzesłem które chcesz wygrać.
    Zwycięzce wybierzemy jutro o 15:00 przez Mirkorandom. Uwaga! Do jutra do 15 musisz zaplusować DOKŁADNIE jeden komentarz ze zdjęciem krzesła które wybierasz. Jeżeli zwycięzca nie zapulsuje żadnego krzesełka to niestety nie otrzyma nagrody, bo oznaczałoby to, że jest botem a nie prawilnym Mirkiem co czyta wpisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Dla reszty Mirków - z kodem MIRKO 10% taniej (na wszystko, do końca tygodnia).
    #meble #wystrojwnetrz #wnetrza
    pokaż całość

odpowiedzi (88)

Ile lat mieli poszczególni członkowie Drużyny Pierścienia w momencie wyruszenia na wyprawę?

pokaż spoiler Wiek Gandalfa nie jest dokładnie znany, ale to coś koło tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ciekawostki #tolkien #wladcapierscieni #ksiazki #czytajzwykopem #gruparatowaniapoziomu #lotr

Grafikę ukradłem z fanpeja znajomego, więc się zainteresujcie: https://www.facebook.com/czytajpl/
    pokaż całość

odpowiedzi (62)

Powiem wam, ze czasem #logikarozowychpaskow mnie przeraza. Kolezanka na przestrzeni pieciu miesiecy trzy razy oddala pierscionek zareczynowy (6 lat zwiazek). Wesele mialo byc niebawem. Po ostatnim oddaniu pierscionka juz go nie dostala z powrotem. Po tygodniu telefon od niebieskiego, ze wesele odwolane a ona wielce zdziwona dlaczego :D Nie odzywa sie do niego od 2 miesiecy i liczy, ze to pomoze (XD?) i ciagle jeczy, ze go kocha.

Mojego bliskiego kumpla byla robila to samo, trzy razy oddala piersconek na przestrzeni roku i po trzecim razie juz go nie odzyskala i tez byla wielce zdziwiona, ze to koniec.

Co jest z niektorymi rozowymi, oddawanie pierscionka jako karta przetargowa w klotni to imo koniec zwiazku. Zero poszanowania faceta i w sumie sprowadzenie zwiazku do poziomu barteru = nie kloc sie ze mna, bo oddam pierscionek. Jak po kilku razach mozna byc zdzwiwionym, ze niebieski juz go nie zwroci i nie chce sie jednak wiazac? :D

pokaż spoiler taguje rowniez #logikaniebieskichpaskow, bo to tez problem niektorych niebieskich, ze wielokrotnie oddaja ten pierscionek pokazujac rozowej, ze wlasnie 'przesunela granice' i ma dobra bron do osiagania swoich racji.

#zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (101)