Wpis z mikrobloga

@uhu8: tak wiem znak czasów i przywilej ludzi bogatych, ale jakieś standardy przyzwoitości można posiadać, wynieść z domu, uważam że tłumaczenie syfiastości ,chamstwa czy złego charakteru przez grubość portfela za coś nieodpowiedniego. Mnie jego widok brzydzi niezależnie ile miałby milionów na koncie.
@uhu8: czy musisz stosować tak prymitywne metody ? tak zbojkotuje go, nie zaproszę go na przyjęcie wow ale mi pojechałeś, chrzanisz jak potłuczony. Co nie zmienia faktu że mogę wyrazić swoja negatywną opinie o nieusprawiedliwianiu czegokolwiek "bo mam kasę" .... inaczej to ujmę może zrozumiesz - można mieć kasę, wielu jest nowobogackich buraków wszędzie, ale klasy i kultury za pieniądze nie kupisz.
@sEB-q: możesz wyrazić i wyrażasz.
A ja wyrażam swoją negatywną opinię o twoim podejściu do mojej wypowiedzi. Nie "jechałem ci". Skoro facet cię brzydzi to "doradziłem" ci zrobienie tego samego co robisz względem brzydzącego cię lumpa. Bogactwo przecież nie powinno mieć wpływu na to, jak traktujemy drugiego człowieka, czyż nie?
@uhu8: dalej nic nie rozumiesz, trudno nie będę ci prostował świata. To co stosujesz to jest właśnie dupolizanie bogatym i pozwalanie im na pewne zachowania "bo mają kasę" , w tym przypadku to tylko wygląd lumpa ale idąc dalej tym tokiem tacy wasale są w stanie usprawiedliwiać u bogatych inne dużo gorsze zachowania itd.... Co nie zmienia faktu że wygląda jak kloszard. A mi się to nie podoba bo mam do
To co stosujesz to jest właśnie dupolizanie bogatym i pozwalanie im na pewne zachowania "bo mają kasę"


@sEB-q: ??? Naprostowania wymagasz ty, co do zakładania co myślą inni.
Ja mam w dupie w czym ten koleś chodzi, tak długo jak nie łamie prawa.
DOKŁADNIE Tak samo jak mam w dupie w co ubrany chodzisz Ty. I nie obchodzi mnie "czy masz kasę".

Po prostu każdy czlowiek ma prawo chodzić ubrany jak