Wpis z mikrobloga

no wiec moja luba ma przypadkiem dostac troche hajsu w spadku. Jako, ze jak kazda baba nie ma pojecia co z tym zrobic, ja zostaje z tym "problemem" - tzn mam wymyslic co ona ma z tym zrobic. nie jakies zawrotne pieniadze, cos rzedu 100-200 k, w zaleznosci ile domiaru od RP wejdzie. mysli jak to dobrze zainwestowac. Jakies pomysly? bardziej chodzi o instrument, lub biznes niz spolka X, albo dzialki pod obwodnice w 2093 pod lodzia. #finanse #inwestycje #inwestowanie ?
  • 6
Powiem otwórzcie restauracje i co wam taka rada da?

Poważniej mówiąc pomyślałbym o kawalerce na wynajem w mieście typu Łódź czy Bydgoszcz (jakieś 130-170k i potem 1.2k+ z najmu), chociaż to trwa i nie jest idealną inwestycją, ale jak na niczym się nie znacie, to ciężko coś doradzić.

Idealnie by było wrzucić to w rozwój prowadzonej już DG, ale jak szukasz pomysłu na biznes na wykopie to może zostańmy przy mieszkaniu na
mysli jak to dobrze zainwestowac. Jakies pomysly? bardziej chodzi o instrument, lub biznes niz spolka X, albo dzialki pod obwodnice w 2093 pod lodzia


@fiir: Nic na czym się nie znasz. Jeśli do tej pory nie inwestowałeś to nie ryzykowałbym z kwotą 100k. Nie obsrasz zbroi jeśli w ciągu tygodnia stracisz 10k?