Wpis z mikrobloga

@Miczubezi: #animedyskusja to po pierwsze.

A poza tym, czytając spojlery =>>>>>>> XD
Zakończenie 3 kinówki ma znaczenie, można domyślić, co się stało z tym, a że następuje timeskip, to można dojść do pewnych wniosków przez to.

Ładnie odwalili z tym, co się odwaliło, upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu, z tym, że teraz zakończenie R2 i 3 kinówki jest jednoznaczne. Po prostu to kwestia wydarzeń w czasie.

Antagoniści ponoć koszmarni, większość
@LlamaRzr Nie znam jeszcze animotagów, przepraszam( ͡° ʖ̯ ͡°). W sumie to spodziewałem się że spieprzą dokumentnie historię, ale szanujmy się, największa atrakcja w filmie to będzie zobaczyć reakcje wszystkich (szczególnie tego #!$%@? oghiego) na to że Lelouch jednak żyje i ma się dobrze.
@Miczubezi: Oghiego reakcja jest zrozumiała, reszta... eh... No Cornelia ma prawo być wkurzona, aleeeeee...

No, tego, no.

Sry ale nie chcę konkretnie walić spojlerami, chyba, że bardzo chcesz xd

Nie no, powiedzmy, że teoria o kodzie CZĘŚCIOWO się sprawdziła, ale I TAK przekręcili to na swój sposób, więc fanowska stricte teoria o kodzie i tak... nie ma racji bytu XD I z tego jestem głównie zadowolony, bo fani mają, co chcieli,
@Miczubezi: Tytuł się sprawdził, to, o czym mówi tytuł jest. WŁAŚNIE W FILMIE. Więc mogę napisać, że Lelouch nie przeżył w R2 (skończona historia) i 3 kinówce. Jest to fakt. Końcówka 3 kinówki i list ma znaczenie.

Niezbyt przekręciłeś... częściowo, o.

Kod... działa tak, jak chcieli fani... i jednocześnie nie tak, jak chcieli. Tak chyba najłagodniej mogę to opisać.
@LlamaRzr Żeś mnie zaciekawił, ale to że nie przeżył to wiem, bo tytuł mówi jasno o jego wskrzeszeniu. Dej no w spojlerze wytłumaczenie bo nie chce komuś zepsuć oglądania ( ͡º ͜ʖ͡º)
@LlamaRzr Ja #!$%@? co XDDDDDDDD bardziej tego zagmatwać nie mogli? Ale w sumie element nadprzyrodzony mnie w Code geass najmniej interesuje więc jakoś szczególnie do tego wagi nie przykładam
@Miczubezi: Zrobili to by zadowolić 2 grupy fanów. Zwolenników i przeciwników. Wzięli teorię i zremiksowali, więc fani niby nie mają prawa beczeć, a jednocześnie zrobili to po swojemu.

Tylko błagam, niech już tego nie kontynuują bo KONTYNUACJA. NIE. MA. TERAZ. SENSU. BO O CZYM MIAŁABY BYYYĆ?!, a fabularnie pomijając to co napisałem... jest po prostu tak sobie. No ale grunt, że


więc reszta nikogo nie obchodzi, tak czytając.

Tl;dr, w moim
@LlamaRzr I na co ja się tak grzałem jak wychodzi że lepiej by było jakby zamknęli serię w r2 (a już najlepiej z tą finalną sceną, w której Lelouch jedzie z c.c powozem, imho takie domknięcie sagi byłoby najlepsze)
@Miczubezi: No właśnie Lelouch NIE jedzie powozem w R2, co już możesz wywnioskować z powyższych moich postów.
Zakładam, że widziałeś finalną scenę oraz list w 3 kinówce - została zmieniona - jest tylko CC która sama prowadzi wóz, bo Fukkatsu to kontynuacja kinówek (Shirley, helloł), a nie serii TV która została zamknięta - ostatecznie, i na zawsze - wraz z ostatnim odcinkiem w 2008 roku.

Ale z kolei w Resurrection...

@LlamaRzr Dlatego też napisałem że najlepszym BYŁOBY to, w którym ta wersja jest tą prawdziwą, z tego co wiem to pierwotnie tak miało być, no chyba że ten ponoć pierwotny ending na YT z 1.2 mln wyświetleń to fanfic, idk.