Wpis z mikrobloga

Wszystkich zdegustowanych faktem że Krul nie umie nawet partii założyć kuców #korwin zapraszamy do dołączenia do kuców #gwiazdowski. Na początku może być wam trudno bo Profesor Gwiazdowski dość rzadko wspomina Hitlera i gada od rzeczy, ale też lubi sex i młode dziewczyny, zupełnie jak Krul! Przyzwyczaicie, będzie fajnie no i nie będzie wam wstyd powiedzieć na kogo głosujecie. #polityka #4konserwy #gwiazdowski #wybory #polska
  • 19
@Gensek: Przegłosowana została nazwa Wolność, po czym ktoś złośliwy im tę nazwę zajął i ich ubiegł, sąd odrzucił z tego powodu zmianę nazwy partii, a teraz jedno powoduje drugie i na odwrót, co widać po tym, co się teraz dzieje. To nie jest takie proste i zerojedynkowe, że Korwin jest wszystkiemu winny.
@Gensek Ale wspomina już o Himmlerze.

Niezarejestrowanie partii to pokłosie utrudniania Olaszczaka, choć nie wiem jak bardzo też przyczynił się sam Korwin, więc trudno mówić o nieumiejętności, szczególnie, że nie pierwszy raz rejestrował partie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Radeg90 a wręcz komiczna nieudolność Korwina nie wzbudza w tobie mieszanych uczuć i wątpliwości? Ciągłe zmienianie partii, porażka za porażką, totalne, niezwiązane z ideą wolności durnoty który odwalał przy każdej kampanii, to wszystko spoczko? Mi się już znudziło, i fakt, że znalazł sobie niszę z odpowiednio mała frekwencją by przebić próg zupełnie nic nie zmienia.
wszyscy traktują to jako coś normalnego


@Shadovek: Sam Gwiazdowski kilka lat temu podkreślał aby go tak nie tytułować powołując się na te same argumenty co ja.
z drugiej strony nie ma co się sprzeczać o takie drobnostki.


@Shadovek: Tak. W przypadku Gwiazdowskiego to nie. Ale niezmiernie irytuje mnie jak ktoś dajmy na to tytułuję profesorem Krystynę Pawłowicz.