Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Hej miłego dnia @HalBregg

  odpowiedzi (9)

 • avatar

  Własnoręcznie zrobione prezenty zawsze cieszą najbardziej. Przedwczoraj miałem urodziny i taką oto paczuszkę dostałem od pewnej mirabelki. Jest to paczka z pięcioma kopertami, każda z innym tytułem i inną, tajemniczą zawartością, które powinny zostać otwierane w sytuacjach nawiązujących w jakiś sposób do ich haseł. O zawartości napiszę dopiero w poniedziałek, bo wtedy będę otwierał pierwszą kopertę, więc jeżeli jest ktoś ciekawy, co zostało ukryte w środku to zawołam plusujących.

  Gdyby ktoś chciał sprawić komuś podobny prezent to tą pewną mirabelką jest @bzduraa, na pewno się ucieszy z możliwości zrobienia kolejny raz stempli z ziemniaków i przygotowania paczki. :D

  pokaż spoiler W komentarzu zdjęcie pozostałych kopert.


  #urodziny #diy #chwalesie #tworczoscwlasna (czyjaś* :D) #rozowepaski #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  W zeszłym roku miałem zawał, a mam tylko 24 lata. Siedziałem przed komputerem, gdy nagle poczułem kłucie w klatce piersiowej, po chwili zrobiło mi się zimno, następnie pociemniało mi przed oczami i to wszystko, co pamiętam. Ocknąłem się w karetce, którą wezwała matka. Później dowiedziałem się, że znalazła mnie leżącego na dywanie w kałuży kału; tak, podobno się obsrałem. Od tamtej pory jestem strasznie przewrażliwiony na punkcie swojego zdrowia, rzuciłem fajki, picie, zacząłem zdrowo się odżywiać. Dzisiaj, gdy się kąpałem, znów poczułem kłucie w klatce piersiowej, wpadłem w panikę i mogłem złapać oddechu. Zawołałem dziadka, który akurat przyjechał na święta i czytał w kuchni gazetę. Dziadek wpadł do łazienki, zobaczył, co się dzieje. Widział, że kurczowo trzymam się za klatkę piersiową i desperacko próbuję zaczerpnąć powietrza. Dziadek wskoczył do wanny, usiadł na przeciwko mnie i zwalił mi konia stopami. Ból minął, a woda nadała poślizgu dziadkowym stópkom.

  pokaż spoiler #pasta #heheszki #byloaledobre
  pokaż całość

  odpowiedzi (11)