Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To prawda, że złym pomysłem jest podbijanie do dziewczyny z pracy? Pracujemy w 9 osób i wydaje mi sie, że jest to zły pomysł jeśli coś nie wyjdzie. Akurat w pracy musiala sie trafić taka fajna...

#zwiazki #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Nigdy nie podbija się do ludzi z pracy. Znaczy ja wiem, że masa ludzi tak robi, że masa związków z tego powstaje, że imprezy integracyjne itd. No ale zwykle wychodzi z tego straszny smrut. Ja bym tylko tak zrobił w momencie, gdybym zmieniał pracę, ewentualnie zatrudniałbym się wiedząc, że jest to praca tymczasowa. Wtedy to czemu nie, za kilka miesięcy mnie tam nie będzie, więc można się rozerwać.
@Eugeniusz_Zua: Też prawda, ale nie do końca. Na początku nie wiesz przecież, ile czasu spędzisz w danej pracy. Możesz w niej spędzić 1-2 lata, a możesz i 10 lat, bo to będzie "to" i firma będzie ci dawała to, czego chcesz.

Poza tym, no tak na logikę i po ludzku - nie warto. Dom to powinno być miejsce, gdzie odpoczywasz, a w pracy już i tak jest sporo stresu, więc po