Wpis z mikrobloga

No Mireczki, po pięciu długich miesiącach, tysiącach kilometrów, tonach zardzewiałych gratów w końcu kupiłem!
Niby szukałem benzyny, bo moje 1.9 TDI się nie dogrzewało przy przejazdach do pracy, ale okazało się, że tutaj 3 kilometry i silnik jest nagrzany do temperatury roboczej.

Jestem w ogóle w szoku że za takie małe pieniądze można kupić fajny samochód, który na dodatek jest wygodny i cichy.
Ma kilka pierdół - TAK JANUSZE TO SĄ PIERDOŁY A NIE TO, ŻE LEDWO ODPALI, PROGI NIE ISTNIEJĄ, KAŻDY ELEMENT NADWOZIA JEST ZARDZEWIAŁY A Z SILNIKA KAPIE OLEJ (musiałem) - jak siłowniki klapy bagażnika, albo falujące obroty dmuchawy, które już załatwiłem za łącznie 70 PLN i kilka pomniejszych, których w sumie nie muszę robić, ale spokoju mi to nie da więc się zabiorę.

Wiem, że nie jest idealny, ale wiedziałem to już w momencie jak dzwoniłem, w końcu trafiłem na kogoś kto uczciwie powiedział co i jak, dokumentując wszystko fakturami, zdjęciami.

Kamień z serca.

Teraz mogę szukać kolejnych rzeczy w życiu którymi mogę się stresować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#volvo #volvofanclub i #pokazauto

W ogóle podziękowania dla @timix, dzięki któremu nie wtopiłem kasy w jakiegoś gruza!

Teraz mogę sobie przykleić łosia na klapę i będzie miał więcej sensu niż w 306
KornixPL - No Mireczki, po pięciu długich miesiącach, tysiącach kilometrów, tonach za...

źródło: comment_IKZ6k0yEdrIS2KWB0ubekMLqG917etX4.jpg

Pobierz
  • 187
@blaiseblaise: V40 z 2002 roku, bez grama rdzy. 1.9 D 102 KM, może kiedyś będę chipował, ale po przesiadce z 90 konnego galaxy to mi wystarcza. Przygód nie miał poza tym, że drzwi garażu uderzyły w drzwi kierowcy i była dość spora wgniotka, co widziałem na zdjęciach, a element został wymieniony, żeby nie szpachlować.
W ciągu ostatnich 3 lat facet dużo władował w samochód, na wszystko są faktury, trochę ponad rok